Mars Snickers HiProtein Powder

4,8
20 hodnocení

Bože mňam ! – Tak tohle je opravdu něco! Smíchala jsem odměrku s bílým jogurtem a Bože! Chutná jako Monte!

1

Dnes jsem měla poslední dávku. Chuťově výborný, dávám jeden bod dolu za velké množství kalorií :-)

Super! – Takové to must have pro milovníky snickers!

Čokoláda vs. bílá čoko – Klasická Snickers příchuť je vynikající, poněkud sladší, ale výborná chuť a skvělá krémová konzistence. Tu určitě ano! Bílá čokoláda je sice méně sladká, ale zdaleka ne tak chutná a povedená. Vadí mi zde zvláštní pachuť připomínající připálené oříšky. Bílou čoko si již neobjednám.

Bože mňam! – Na prvé ochhutnanie mi prišiel hrozne sladký ale po čase som mu prišla na chuť tak že som sa na neho vyložene tešila! Do kaše je úplne top, krásne zahustí a ta chuť ma neomrzela celý čas :) aj proteinove Tyčinky boli z toho luxusné! A to že má trochu viac tukov a sacharidov? Pokiaľ nie si závodník v diéte tak si tých pár gramov navyše odpustíš :)

Velké očekávání – Strašně dlouho jsem se rozhodovala zda koupit, několikrát jsem ho dávala a vydělávala z košíku :-D Hned jak balíček došel, tak jsem ho nadšeně zkusila a...mega stylový obal, mega vysoká cena ale MEGA dobrá chuť. Sice myslím, že za tu cenu můžete mít dva čokoládové proteiny třeba od aktinu nebo scitecu, ale chuťově je fakt výborný, výrazný, hutný, a sladký :-)

Chuťově dobrý – Není to nejdietnější protein, ale je velmi dobrý

Lehký nadprůměr – Měla jsem veliká očekávání, snickers to lehce připomíná, ale spíše převládá pouze čokoláda. Ale chuťově není ve výsledku protein špatný 😊 Ale znova asi nekoupím

Doporučuji! – Úžasná chuť!