MedPharma Multivitamín s minerály + extra C

4,5
151 hodnocení

Vcelku levný a přitom kvalitní multivitamín

Tento multivitamín je nabytý vším možným, ale nechápu proč je třeba barvit PILULKY čtyřmi různými barvivy. Některé vitamíny a minerály se nevyskytují v nejlepších vazbách pro lepší vstřebatelnost (vyšší než pár procent - např. oxid hořečnatý (4%), který se spíše než pro doplnění hořčíku hodí jako projímadlo), ale pro ty z vás, jako jsem já, kteří nejsou ochotní platit 5,- za jednu pilulku Nexgenu od Reflex Nutrition je tato verze za 2,- velmi dobrá na zvážení. Při užívání těchto pilulek cítím zlepšení nálady a obecně energie i přestože jím vcelku zdravou a vyváženou stravu. Pro sportovce je získávání minerálů a vitamínů pouze z přirozené stravy nedostačující, hodně toho vypotí.

Pomer cena / vykon

Kdyz si clovek spocita vsechny vitaminy a mineraly, tak zjisti, ze jedna davka obsahuje vic nez u nekterych velkych a drahych znacek. Clovek se totiz muze zmast tim, ze ostatni zacky doporucuji 2 davky denne.... 2 davky = vetsi hodnoty. Kdyz se to prevede na jednu davku denne, tak je tento vyrobek nejlepsi

Kvalita cena na 5+

pravidelnost!

Zrovna uzivam a jsou super.. Urcite zase objednam

Dobré vitamíny s minerály

Multivitamín

Dobré složení multivitamínu za zajímavou cenu.

Super vitamíny za výbornou cenu :-)

MedPharma Multivitamín s minerály + extra C

Hlavně super cena, celkem prima, že více méně pokrývají DDD, nicméně pokud máte skutečně deficit nějakého vitamínu, není tato multi varianta úplně vhodná.

Prostě vitamíny

Užívám cca 2 měsíce a nemám tomu co vytknout. Tablety jsou normální velikosti, svoji funkci plní :-) za mě doporučuji.

Vitamíny , není co dodat , pecka.