MedPharma Multivitamín s minerály + extra C

4,6
177 hodnocení

Super vitamíny! – Dlouho jsem hledala multivitamíny za pěknou cenu a zároveň jsem si přála, aby v sobě měly vitamíny a minerály od A - Z, a tohle za mě jednoznačně splňují. Nepociťuju ale nějaké "změny" v těle, že bych měla např. lepší vlasy, nehty, atp., ale to už asi zacházím moc do detailů. Tělo je za vitamíny určitě vděčné, a to je nejdůležitější. :)) Kupuji je už po několikáté, jsou super! :)

Fajn produkt za super peníze

Vcelku levný a přitom kvalitní multivitamín – Tento multivitamín je nabytý vším možným, ale nechápu proč je třeba barvit PILULKY čtyřmi různými barvivy. Některé vitamíny a minerály se nevyskytují v nejlepších vazbách pro lepší vstřebatelnost (vyšší než pár procent - např. oxid hořečnatý (4%), který se spíše než pro doplnění hořčíku hodí jako projímadlo), ale pro ty z vás, jako jsem já, kteří nejsou ochotní platit 5,- za jednu pilulku Nexgenu od Reflex Nutrition je tato verze za 2,- velmi dobrá na zvážení. Při užívání těchto pilulek cítím zlepšení nálady a obecně energie i přestože jím vcelku zdravou a vyváženou stravu. Pro sportovce je získávání minerálů a vitamínů pouze z přirozené stravy nedostačující, hodně toho vypotí.

Pomer cena / vykon – Kdyz si clovek spocita vsechny vitaminy a mineraly, tak zjisti, ze jedna davka obsahuje vic nez u nekterych velkych a drahych znacek. Clovek se totiz muze zmast tim, ze ostatni zacky doporucuji 2 davky denne.... 2 davky = vetsi hodnoty. Kdyz se to prevede na jednu davku denne, tak je tento vyrobek nejlepsi

Spokojenost – Doporučuji!!

Kvalita cena na 5+

pravidelnost! – Zrovna uzivam a jsou super.. Urcite zase objednam

Dobré vitamíny s minerály

Multivitamín – Dobré složení multivitamínu za zajímavou cenu.

Super vitamíny za výbornou cenu :-)