Miyata Shirataki Spaghetti

4,3
110 hodnocení

Skvělý! – Nudle jsou opravdu super jak na přípravu (vlastně žádná není) i chuťově. Dá se kombinovat se vším možným!

1

Moc mi chutnaly, jsou bez chuti, podobné růžovým nudlím, ale se skvělými hotnotami!

ŽÁDNÁ SLÁVA

Shirataki mám moc ráda. Jsou skvělou "náhradou" těstovin nebo v podstatě jakékoli přílohy a ty nízké kalorie? Radost pohledět!

Jsou více méně bez chuti, takže si je můžete ochutit sami dle svého. Perfektní na rychlý oběd - nulová příprava. Když je dobře připravíte, přidáte k nim bílkoviny a zeleninu, máte výborný oběd co vás určitě zasytí. Kupuji nadále. :))

neutrální – Tohle jídlo je samo o sobě bez chuti, což může být výhoda, protože to ochutíte naprosto jakkoli. Vhodné, když chcete naplnit žaludek, ale výživově vám to téměř nic nedá

Nudle – Miluju, je to rychle a chutné

Rychle se kazí – I přes dlouhé datum spotřeby a dobrém skladování se mi všechny tři balíčky během měsíce zkazily. Voda byla kalná a neskutečný smrad. Nedokážu si představit vzít to někam na výlet.

doporučuji – Zkoušela jsem i jiné značky a toto je za mě rozhodně vítěz. Příprava nulová a ani nijak nepáchnou a skvělá cena.

Jako když nic nejíte – Tak za mě tento produkt opravdu ne. Bylo mi jasné, že budou bez chuti a bude je nutné opravdu dobře dochutit a doplnit kvalitními potravinami, ale měla jsem pocit jako když jím vzduch. O sytosti ani nemluvě, měla jsem za půl hodiny hlad a to jsem k tomu měla opravdu dostatek bílkovin v podobě kuřecí masa. Ale co mi dělalo největší problém byl pocit dávení při jejich konzumaci. Na obalu je upozornění, že je nutné při jejich konzumaci vypít dostatek tekutin, aby nedocházelo k dušení a něco na tom bude, opravdu jsem měla nepříjemný pocit v krku. Chtěla bych vyzkoušet např. rýži v této podobě, ale spaghetti už opravdu ne.