38
zodpovězených dotazů
Mohu mít dotaz ? Když Vám dochází na skladě konkrétní zboží (nějaké ochucené BCAA), proč nezačnete objednávat zboží na sklad okamžitě, ale čekáte až bude nedostupné, a pak až teprve objednáte, a zařadíte zboží jako nedostupné ? Díky
Dobrý den, Danieli, s objednáváním nového zboží nečekáme, až se stávající zásoba vyprodá. U některých značek, obzvláště těch dovážených ze zahraničí, ale můžou nastat situace, které naskladnění nového zboží zdrží a my je bohužel neovlivníme. Děkujeme za pochopení.
Dobrý den, proč je chuť bcaa bez příchuťě tak chemická? Je to vůbec přírodní výrobek?
Dobrý den, Radime, právě tato nelibá chuť je přírodní vlastností BCAA. Přeji pěkný den
jsou tyhle bcaa vhodné i pro vegany? děkuji
Dobrý den, Milane, z hlediska kvality bychom Vám spíše doporučili BCAA od výrobce Bodylab, které jsou vyrobeny se 100% veganskou zárukou. https://aktin.cz/bodylab-bcaa-instant Přeji pěkný den
Dobrý den, mám dotaz na dávkování. Sice jsem si přečetl, že mám dávat 5g až 4x denně, ale jaké by bylo optimální? Po (5+5g) nebo před (5+5g) cvičením? A v netréninkové dny ráno (5+5g) a večer (5+5g)? Nebo jakou kombinaci byste mi doporučili? Děkuji za odpověď.
Dobrý den Jirko, v dávkování BCAA budete nejvíce benefitovat v časech tréninku a tím pádem je vhodné popíjet přímo při tréninku a to v množství 10g, v případě tréninku delšího 90minut můžete zařadit dávku ještě ihned po tréninku v množství 5g. Pro podporu proteosyntézy a regenerace je pak možné zařadit další dávku v průběhu dne mezi jídly a tak stejně i v netréninkové dny, kdy rozdělíte denní dávku do 4 části mezi jídly. Nicméně v netréninkové dny bych pro zajištění přijmu komplexního spektra aminokyselin doporučil spíše kvalitní syrovátkový protein a BCAA užíval vyloženě pouze ve spojitosti s tréninkem. Z proteinových nápojů pak mohu doporučit např.: https://aktin.cz/tpw-whey-protein-80 nebo https://aktin.cz/bodylab-whey-protein-100. Hezký den.
Je odmerka součástí baleni ? Diky
Zdravím, ano měla by být součástí balení.
Dobrý den. chci se zeptat, kdy bude dostupná příchut´ BCAA sour apple?
Dobrý den, bohužel výrobce měl nyní výpadek a neměl k dispozici žádná BCAA. Nicméně tento týden jsme je objednávali a věřím, že do 14 dnů je budeme mít. Pěkný den.
Dobrý den, chci se zeptat zda bude u MyProtein BCAA 1000g příchuť ,,Tropical" a nadále zda neplánujete prodávat produkty od Extrifitu. Děkuji
Dobrý den, příchuť tropical v této gramáži doplníme v horizontu 2 týdnů. Aktuálně je dostupná alespoň v 250g balení. Extrifit v nejbližší době neplánujeme zařadit do nabídky. Přeji pěkný zbytek dne.
Dobrý den, je možné míchat dohromady BCAA a Glutamin? Děkuju
Dobrý den Viktore, určitě můžete kombinovat, výhodný je v tomto například balíček: https://aktin.cz/tpw-ibcaa-250g-glutamine-250g. Hezký den.
ano
Dobrý den, kdy bude zase 500g bez příchutě?
Dobrý den Sergiy, tato varianta dorazí ke konci týdne. Hezký den.
Dobrý den, budete mít ještě někdy skladem příchuť Tropical storm nebo Lesní směs? Děkuji za odpověď
Dobrý den, tyto příchutě naskladníme v průběhu příštího týdne. Hezký den.