4,1
517 hodnocení

Chemie – Složení je peklo. Acesulfam, brilantní modř atd.

28
Přesně tak. já si vybírám jenom varianty bez umělých barviv, jako je například ,,Bez příchutě"( chuť je peklo, ale dá se to vydržet, pokud nechceš do sebe dostávat ty hnusy), ,,Tropical Storm", ,,Berry Blast". Stejné i u Glutaminu :)
1
Ne u všech variant. Stačí pročíst složení jednotlivých příchutí.
2

Rozpustnost – Ačkoliv mám výrobce MyProtein opravdu rád a s ostatními produkty jsem nikdy neměl problém, byl jsem v případě Bcaaček zklaman. Rozpustnost ve vodě velice pomala, prasek zustava na hladine i po vytrvalejsim protrepani. Bez shakeru nepozivatelne. Aminokyseliny jsem si schvalne bral bez prichute abych mohl pridavat do jinych napoju. Chut je vsak prebita velice intenzivni chemickou pachuti Bcaaček. Doporucuji koupit spise kapsle nebo zkusit jineho vyrobce.

5

Špatná rozpustnost – velice špatná rozpustnost, i po dlouhém a intenzivním míchání zůstává na hladině nerozpustitelná část. A co špatně rozpustné je i pro tělo hůř vstřebatelné.

1

S kvělá rozpustnost a chuť není taky vůbec špatná a v poměru cena/výkon rozhodně jedny z nejlepších aminokyselin.

2

Chuťově dobre, ale špatná rozpustnost

Klasika – Klasika od Myproteinu. Nezklame. Vždy beru tu bez příchutě.

Super, lehce horší rozpustnost – Chuť dobrá, jen rozpustnost chvíli trvá ale není to nic hrozného.

BCAA – Chuťově dobré , ze všech BCAA co jsem vyzkoušel mají snad nejhorší rozpustnost. Skvělá cena

Recenze Myprotein BCAA – Špatná rozpustnost, příchuť kyselé jablko je hrozná, jen zdánlivě připomíná jablko. (Porovnávám s chutí Bodylab BCAA). Jediné + je cena

Hrůza – Ta příchuť se fakt nedá strašně uměla !!