4,2
22 hodnocení

Výbornej, určitě doporučuji! Měla jsem i raspberry mojito příchuť - ta byla úžasná. Doporučuji

Jedna hvězdička je moc...příšerná chuť, smrdí už v krabičce a ta pachuť....

Chuťově dobré, trošku umělejší chuť, které moc nemusím, ale tady mi to nevadí. Dobré na doplnění proteinu, ale moc nezasytí.

Chutná mi to jako malinovka bez bublinek 😋

Na to ze to je vegan je to moc dobre. Malo bilkovin ale.

Super alternativa k proteinovym napojom. Citit miernu pachut proteinu ale je to znesitelne

Samotná idea "clear" proteinu mi připadá skvělá a především užitečná, z toho důvodu se také chystám zkusit variantu broskvového čaje, ale zatím jediná příchuť, kterou jsem vyzkoušela (jahoda), byla upřímně chuťové opravdu nepovedená - velice umělá a extrémně sladká chuť nepřipomínající jahodu. Aby jsem protein dopila, musela jsem ho ředit v 1,5 l lahvi s minimálně 2 citróny. Na jednu dávku je tuším 10g proteinu, což sice není moc, ale protein je zároveň velice nízkokalorický, takže není problém ho přidat víc :)

Moc dobrý, příjemná změna.

Byl jsem hodně překvapen výslednou konzistencí, která vůbec nepřipomíná klasické proteiňáky, ale vodu se sirupem. Nicméně právě kvůli tomu to hoidnotím jako výbornému alternativu, když si nechci dávat nic krémového. Navíc jsem zatím nenarazil na žádný rostlinný krémový protein, který by mi opravdu chutnal. Za mne tedy super varianta. Jablko/černý bez chutnají dle toho, jak bych si takovou chuť asi představoval. Příchuť jahoda však chutná také spíše jablkově, jahody v tom moc necítím.

predcil ocekavani! moc dobry, chutna jakobych si dala do piti sirup z obchodu😄