20
zodpovězených dotazů
dobrý den, chci se zeptat, zdali bude něco kreatinu, který je půl roku projítý? měl jsem ho v krabici, uzavřený, tak se radši ptám, je mi to líto vyhodit, ale zase než abych se z toho .. tak to radši vyhodím, děkuji za odpověď
Dobrý den, určitě nebude. Je to přece jenom sypká věc, prášek, kterému se i po projití nemůže nic stát :-) Obzvlášť, pokud jste ho měla dobře uschovaný. Pěkný den, Kamila
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli si tělo může zvyknout na braní Kreatin třeba jako na kofein? Jestli ano, zajímalo by mě na jak dlouho popřípadě vysadit Kreatin. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, Michale, kreatin je látka přirozeně se vyskytující v těle, nelze si na něj tedy zvyknout. Můžete jej tedy užívat pravidelně, dávku 5g denně. Přeji pěkný den
Dobrý budete ještě někdy mít k dostání ochucené verze kreatinu?
Dobrý den, ano, výrobce Myprotein aktuálně inovuje ochucený kreatin a glutamin, v budoucnu budou znovu dostupné. Přeji příjemný den.
Dobrý den, už 3x jsme si u vás objednal Myprotein Creatine Monohydrate. Po prvé když jsem ho měl tak na pohled vypadal skoro jako protein, ale když jsem si ho objednal po druhý tak vypadal krystalicky jako sůl třeba, nebo tak. A no potřetí zase vypadal stejně jako když jsem ho měl poprvé. Tak by jsem se chtěl zeptat jestli dělají víc variant a nebo kde se stal problém? Děkuji za odpověď.
Dobrý den Michale, tento rozdíl může být způsoben u Myproteinu užitím různých dodavatelů, u kterých se může konzistence suroviny mírně lišit. V žádném případě se však nemusíte obávat, že by produkt měl jiné vlastnosti či složení, než-li výrobce deklaruje. Pokud však chcete mít jistotu, že dostáváte konstantně nejvyšší možnou kvalitu kreatin monohydrátu na trhu, volte produkty obsahující patentovanou ochranou známku CREAPURE, která tento standart zaručuje. Z konkrétních produktů to může být např.: https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-creatine-creapure. Hezký den.
Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat na pár věcí ohledně produktu. Zatím s creatinem nemám žádné zkušenosti, ale chtěla bych ho vyzkoušet. Může se používat dohromady s nakopávačem a spalovačem tuků? Když ho budu užívat do doby než mi dojde a pak dám pauzu jaký to bude mít dopad na mé tělo? Musí se brát pravidelně nebo se tam může nechávat třeba až měsíc pauza? Je nějaký rozdíl mezi dávkováním u žen a u mužů? Předem Vám děkuju za odpověď, hezký den:-)
Dobrý den, Vlasto, kreatin je látka tělu vlastní. Její suplementací dále zvedneme její koncentraci ve svalových a dalších buňkách, čímž zvýšíme sílu a možnost cvičit s o něco vyššími váhami, což se může pozitivně projevit ve svalovém růstu. Také se ukazuje, že kreatin může zlepšovat regeneraci, zlepšovat prostředí ve svalových buňkách pro jejich růst atd. Zvýšené množství kreatinu ve svalech na sebe bude vázat určité množství vody, takže je možnost, že při užívání kreatinu vzroste o cca 1 kg tělesná hmotnost. Po vysazení kreatinu tato voda odteče. Kombinace s nakopávačem a spalovačem tuků nevadí, nicméně je třeba si rozmyslet, zda pro vás kreatin má nějaký smysl. Kreatin se doporučuje dávkovat po cvičení, protože se ukazuje, že svaly tento kreatin dokáží vstřebat o něco lépe, než při suplementaci před tréninkem. Efekt kreatinu na sílu není akutní, ale začíná pozvolna tím, jak jeho koncentrace ve svalech pomalu roste. V suplementaci kreatinu jsou dva přístupy. Jeden znamená fázi nasycovací+udržovací a druhý je méně radikální přístup, který bych vám doporučoval a který je o tom, že po silovém tréninku přijmete 5 g kreatinu. Za nějaký čas (několik týdnů) se vám začne zvyšovat síla, neboť koncentrace kreatinu ve svalech začne narůstat a začne se to projevovat právě na síle, možná že i hmotnost půjde o maličko nahoru a svaly budou plnější. Kreatin nemusíte vysazovat, záleží na vás, nicméně většinou se po nějakém čase (většinou dobrání balení) užívání vysazuje. Pro zdravého člověka je dlouhodobá suplementace (roky) kreatinu naprosto bezpečná. Kreatin bych však nedoporučil u lidí, kteří mají nemocné srdce či ledviny. Při jeho užívání se může lehce navýšit koncentrace kreatininu v krvi, pokud tedy půjdete na odběr krve, informujte, prosím, o tomto užívání svého lékaře. Hezký den
Dobrý den, měl bych několik dotazů na produkt Myprotein Kreatine Monohydrate. 1. Jak přesně kreatin funguje? Je pravda že zavodňuje svaly? 2. Co se stane když ho přestanu brát? 3. A jestli má nějaké negativní účinky, když třeba někdo nedodržuje stravu,cvičení nebo tak prostě obecně? Děkuji moc za odpovědi.
Dobrý den Michale, primárním smyslem kreatinu je navýšení energetické hladiny skrze nzvýšenou tvorbu hlavní energetické molekuly v organismu ATP. Mezi další účinky patří zavodnění, které pak přispívá k nárustu na objemu, tudíž zavodnění svalu je rozhodně pravdivý údaj a pro množství cvičenců žádoucí. Když kreatin přestanete brát tak zavodnění opadne a tím pádem i svalstvo ztratí na objemu ale pevná svalová hmota bez obsahu vody se pochopitelně nikam nevytratí. Negativní účinky mohou nastat při nadměrném dávkování případně při onemocnění ledvin, jinak by měl být kreatin neškodný. Hezký den.
Píše jse tu 5g jedna dávka. A do.kolika ml?
Dobrý den, optimum je rozpustit v 200-250ml tekutiny. Hezký den.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda bude naskladněna varianta bez příchutě v době akční ceny, děkuji
Dobry den, bohuzel akce byla pouze na ochucene varianty, neochucena bude skladem v pristim tydnu
Dobrý den, ohledně tablet, dávkování chápu, 5 tablet, ale v den tréninku vše před nebo 2 před a 3 po? Děkuji za informaci, jaký je nejlepší způsob.
Dobrý den, jedná dávka je 5 tablet, v tréninkový den berte 1 dávku 5 tablet hodinu před tréninkem a 1 dávku 5 tablet ihned po tréninku. Hezký den.
Zdravím chtěl jsem se zeptat jak ho dávkovat aby fungoval tak jak má chodím cvičit 3* týdně díky za odpověď.
Dobrý den, doporučuji dávkovat v protokolu: prvních 10 dní 4x5g denně a to ráno, hodinu před tréninkem, ihned po tréninku a v podvečer, vždy na prázdný žaludek. Poté dalších 20 dní užívejte 2x5g denně a to buď hodinu před tréninkem a ihned po tréninku nebo ráno a večer mezi jídly. Hezký den.