4,6
1229 hodnocení

Jedním slovem dokonalé – Do ovesné kaše, do jogurtu, tvarohu, tady všude výborně ochutí. Jen to nechce přehnat. Sladit umí opravdu i pár kapek

4

Dochuc. kapky od Myproteinu jedny z nejlepších, skvěle ochutí, nesmí se přehnat, jinak jídlo má pak lehkej hořkej ocas.. Do proteinu super banánová příchuť, do tvarohu, jogurtu - karamel nebo čoko/arašíd, bíla čoko mě nadchla nejmíň. Perfektní dávkování.

1

Skvěle ochutí jogurt, kafe...... určitě se v domácnosti neztratí. Jediné arašídové máslo není moc výrazné a má “ocásek”. Ostatní příchutě jsou skvělé.

1

Příchuť toffee – Sladí opravdu spolehlivě, ale mají trochu umělý ocásek, takže je využívám hlavně do pečení, kde to nejde tolik cítit. Do tvarohu mi moc nechutnají.

1

Nezbytnost – Flavdrops jsou určitě jednička mezi dochucujicimi kapkami. Ovocné jsou o malinko slabší než příchutě typu vanilka, ale i tak výborné.

1

Výborné! – Nejčastěji je používám při pečení a hodně často do ovesných kaší a jsou naprosto skvělé. Na dochucení stačí pár kapek. Skvěle dochutí a provoní

1

Doporučuju!

1

Jsem nadšená – Moc mi chutnají .Určitě koupím opět.

1

Fajn :) – Nesmí se to přehnat, jinak super :)

1

Stačí fakt kapka. Jak to o jednu ujede, je to cítit hodně uměle, ale jinak fajn.