4,4
749 hodnocení

nejlepší arašídové máslo, jaké jsem kdy jedl!! a že jich bylo dooost :-) hodnotím variantu smooth, ke crunchy jsem se ještě nedostal, protože smooth je tak vynikající, že prostě nemůžu měnit :-)

7

TOP!

Právě mi dorazila nová varianta másla kokos/jemné arašídy. Myslela jsem, že variantu crunchy nic nepřekoná, ale tohle je naprostý TOP! :)

5

Čekala jsem lepší

Jak moc mám ráda arašídová másla, tak toto mě celkem zklamalo. Chuť arašídů nebyla špatná, ale byla lehce nahořklá díky slupce. Co se týče konzistence másla, ta mě taktéž zklamala, jelikož jsem příznivcem tekutého, které jde pěkně polít na kaši. U tohoto másla je spodek strašně tuhý, muselo se pořádně dolovat lžící. Jedla jsem už lepší a toto se mezi mé oblíbence nezařadí.

Super máslo

Za mě nejlepší arašídové máslo. :) lepší než od TPW, trošku hustší, ale do jogurtu dobrý.

super

Za me jedno z nejchutnejsich masel, krasne se rozpousti a ma autentickou chut. Jediny minus je olej, ktery se drzi porad nahore a i kdyz se to snazim pravidelne michat, ke konci baleni uz mam dole orechovej kamen :D

Poměr-cena-výkon top varianta

Konzistence super, jen třeba vždy promíchat - tvoří se sedliny. Za cenu bomba.

Dobré, levné máslo

Dobré, levné, čisté složení. Nedávám plný počet, neboť když jste téměř na konci, konzistence se změní na pevnější (pozitivum ale je,že pak nekape ze lžičky) :)

Sázka na jistotu

Prakticky cokoliv z MyProteinu zaručuje adekvátní kvalitu. S tímhle máslíčkem nešlápnete vedle.

Peanut butter

Chuťově dobré, dobrá cena

Doporučuji!

Cenově dostupné, kvalitní a chutné arašídové máslo. Kupoval jsem, když byla ve slevě, takže super :)