3,6
89 hodnocení

Vanilka i čokoláda jsou fajn

Čokoláda mi chutnala krapet více než vanilka, ale oba jsou fajn. Co mě potěšilo tak hlavně to, že nemá hořký ocásek, nemá pískovou konzistenci, kaši udělá opravdu hustou a krémovou. S proteinem jsem spokojená. Z těch “veganských” proteinů je to jeden z těch lepších.

1

Sójový protein

Nejlevnější rostlinný protein, který jsem kde našla. Příjemná jemná chuť, hodí se do sladkých pokrmů i při pečení.

Skvělá

Naprostá pecka 😍👌 výborný, sladký, hodí se snad do všeho

Vegan protein

Mám radši klasický syrovátkový, ale tenhle? Nu, proč ne? Jen si myslím, že čokoláda bude lepsi

Dobrý

Poměr cena výkon splňuje má očekávání

Protein

Vyzkoušena příchuť vanilka i jahoda. Nutno říct, že se nedá pít jen s vodou. Jsou celkem husté konzistence a s vodou mají nepříjemný ocas. Používám je ale do kaší jako základ na lívance nebo pudinku. Díky tomu, že jsou husté, jsou v tomto směru vynikající! Mnohem lepší příchuť jahody (ikdyz možná trochu výraznější vůně), vanilka mě celkem zklamala.

Doporučujem

Skvelá hutnejšia konzistencia a rozpustnosť, na chuť si musí človek chvíľku zvykať, ja ho používam ako prímes do kaše kde mi úplne vyhovuje, keď som si ho dala samotný v mlieku tak tá chuť bola trošku prášková, ale dá sa vypiť. :)

Jahoda je nejlepší!!!!

Každý den do kaše si dávám a nemůžu bez něho žít! 😍❤️ Tak skvělá chuť, udělá tak nadýchanou kaši, že to není ani možné! I kamarádkám chutnal! 😍❤️

zasytí :-)

ředím ho více vodou, jinak je pro mě příliš hustý.

Skvělý protein

Na svou cenu, mě tento protein, velmi překvapil. Skvělá konzistence v podobě krému/pudinku, hodí se perfektně i na pečení, díky své konzistenci! Co se týče chuti, Vanilka mi celkem chutnala, ale čokoláda mě zklamala. - Po prvním otevření protein krásně zavoněl a zdálo se, že bude stejně dobrý jako příchuť vanilka, ale toť vše. Vůbec mi nechutnal, přišel mi hodně umělý a ani moc nevoněl, trošku náznak čokolády a to je vše. Vítězem je u mě tedy vanilková příchuť.