3,5
72 hodnocení

Vanilka

Mám ho ve vanilkové příchuti. Co mě potěšilo tak hlavně to, že nemá hořký ocásek, nemá pískovou konzistenci, kaši udělá opravdu hustou a krémovou. Ubírám jednu hvězdičku za to, že by mohl být více sladký. Jinak Ok, je to jeden z těch lepších veganských proteinů.

Přínosná recenze?

Jahoda je nejlepší!!!!

Každý den do kaše si dávám a nemůžu bez něho žít! 😍❤️ Tak skvělá chuť, udělá tak nadýchanou kaši, že to není ani možné! I kamarádkám chutnal! 😍❤️

Přínosná recenze?

zasytí :-)

ředím ho více vodou, jinak je pro mě příliš hustý.

Přínosná recenze?

Skvělý protein

Na svou cenu, mě tento protein, velmi překvapil. Skvělá konzistence v podobě krému/pudinku, hodí se perfektně i na pečení, díky své konzistenci! Co se týče chuti, Vanilka mi celkem chutnala, ale čokoláda mě zklamala. - Po prvním otevření protein krásně zavoněl a zdálo se, že bude stejně dobrý jako příchuť vanilka, ale toť vše. Vůbec mi nechutnal, přišel mi hodně umělý a ani moc nevoněl, trošku náznak čokolády a to je vše. Vítězem je u mě tedy vanilková příchuť.

Přínosná recenze?

Má zvláštní pěnovou konzistenci

Protein je chutově celkem dobrý, i když dost sladký, trošku je cítit i umělotina, kromě toho má takovou zvláštní pěnovou konzistenci. Znovu už si ho asi nekoupím.

Přínosná recenze?

špatná volba

na vaření špatný není. Ale pít ho se nedá, pro mně chuťově bída. S příchutí by byl asi lepší

Přínosná recenze?

Zklamání

Bohužel, čokoládový mi chutnal jen napoprvé a pak už se nedal vypít... Snažila jsem se, ale nešlo to, stejně tak vanilkový i bez příchuťe.

Přínosná recenze?

Na sojový protein nebyl špatný

Přínosná recenze?

Můj první protein a jsem spokojená

Zakoupila jsem si tento protein hlavně kvůli tomu, že je veganský. Poprvé když jsem si ho udělala, tak jsem si dala málo vody a skoro jsem to nezvládla vypít, protože konzistence byla hodně hustá, ale podruhé jsem už dala více vody a byla jsem naprosto spokojená, jak s chutí, tak s konzistencí. Příště si koupím čokoládový, tak doufám, že bude tak stejně dobrý, jako ta vanilka.

Přínosná recenze?

Skvělý puding

Výborný na puding s trochou vody ☺️

Přínosná recenze?