3,6
116 hodnocení

Vanilka i čokoláda jsou fajn

Čokoláda mi chutnala krapet více než vanilka, ale oba jsou fajn. Co mě potěšilo tak hlavně to, že nemá hořký ocásek, nemá pískovou konzistenci, kaši udělá opravdu hustou a krémovou. S proteinem jsem spokojená. Z těch “veganských” proteinů je to jeden z těch lepších.

1

doporučuji

synovi moc chutná

Hodně pudinková konzistence

Za mě je moc dobrý, je hodně pudinkový a velmi dobře rozpustný, nemá pískový ocásek. Vanilka je dobrá :)

Čokoládový- rozhodně, Vanilkový- rozhodně NE

Čokoládový protein dobrý, předčil má očekávání. Za tuto cenu jsem nic převratného neočekávala. Vanilkový byl při první objednávce výborný- skvělá chuť, vůně, žádný nepříjemný ocásek. Z toho důvodu jsem si ho objednala znovu. A jaké nepříjemné překvapení mě čekalo. Obě kilová balení smrděla jako zkažená vejce a v kuchyni se po jejich použití skoro nedalo být. Kdyby se mi to stalo pouze s jedním balením, řeknu si, že jsem asi natrefila na vadný kus, ale bohužel, obě balení na tom byla chuťově velmi špatně. Z toho důvodu vanilkový protein od rozhodně nedoporučuji.

Průměrný protein

Tento protein jsem si objednala, protože jsem chtěla nějakou veganskou alternativu na střídání s klasickým proteinem. Dávám ho jen do kaše, tam ujde, ale do nebes mě nevystřelí. Kařdopádně kaše s ním získá mnohonásobný objem, ale je dost sladký. Samotný jsem ho jen ochutnala a co si budem, sójová pachuť tam cítit je. Do kaše je ale v pohodě :)

Myvegan - Chocolate

Tenhle protein bych doporučovala spíše veganům. Mě moc nechutnal, cítila jsem něco co mi tam vadilo. Do koláčů byl super, ale málo sladká a složení průměrné....

Sójový protein

Nejlevnější rostlinný protein, který jsem kde našla. Příjemná jemná chuť, hodí se do sladkých pokrmů i při pečení.

Skvělá

Naprostá pecka 😍👌 výborný, sladký, hodí se snad do všeho

Vegan protein

Mám radši klasický syrovátkový, ale tenhle? Nu, proč ne? Jen si myslím, že čokoláda bude lepsi

Dobrý

Poměr cena výkon splňuje má očekávání