3,6
135 hodnocení

Vanilka i čokoláda jsou fajn – Čokoláda mi chutnala krapet více než vanilka, ale oba jsou fajn. Co mě potěšilo tak hlavně to, že nemá hořký ocásek, nemá pískovou konzistenci, kaši udělá opravdu hustou a krémovou. S proteinem jsem spokojená. Z těch “veganských” proteinů je to jeden z těch lepších.

1

čokoláda: chutná úplně jako kakao z dětství :D fakt boží vanilka: je fajn, ale čokoláda je chutnější

Tento protein není nejhorší, někomu, kdo má rád sóju bude určitě chutnat.

Docela dobře se rozpouští, voní celkem fajn, ale je strašně sladký. Každopádně pít se to dá.

Bohužel veliké zklamání. Chuť otřesná, ať to ředím s čímkoli, ale za mě bohužel ne :/

Vanilka – Oceňuji vysoký obsah bílkovin a velké balení za výhodnou cenu. Na mě osobně je ale protein dost sladký, hutný a má takovou zvláštní "pachuť/dozvuk".

Divná chuť – Tento protein mi opravdu nechutnal. Má hořkou chuť a zkazilo to vše, co jsem z něco vařila/pekla. Ani jako nápoj neni dobrý. Špatně se rozpouští. Už nikdy víc.

doporučuji – synovi moc chutná

Hodně pudinková konzistence – Za mě je moc dobrý, je hodně pudinkový a velmi dobře rozpustný, nemá pískový ocásek. Vanilka je dobrá :)

Čokoládový- rozhodně, Vanilkový- rozhodně NE – Čokoládový protein dobrý, předčil má očekávání. Za tuto cenu jsem nic převratného neočekávala. Vanilkový byl při první objednávce výborný- skvělá chuť, vůně, žádný nepříjemný ocásek. Z toho důvodu jsem si ho objednala znovu. A jaké nepříjemné překvapení mě čekalo. Obě kilová balení smrděla jako zkažená vejce a v kuchyni se po jejich použití skoro nedalo být. Kdyby se mi to stalo pouze s jedním balením, řeknu si, že jsem asi natrefila na vadný kus, ale bohužel, obě balení na tom byla chuťově velmi špatně. Z toho důvodu vanilkový protein od rozhodně nedoporučuji.