5
zodpovězených dotazů
Zdravim, chtel jsem se zeptat, jak je to s davkovanim. Jelikoz mam 100kg mel bych brat az 1500mg coz je 5 tablet. Ma otazka je, jak to rozlozit do celeho dne a take jak davkovat v netreninkove dny. Diky :)
Dobrý den, Nicolas, určitě doporučuje nejlépe spolu s jídlem, pokud máte 5 chodů denně tak ideál. Tréninkové a netréninkové dny se neliší. Přejeme pěkný den
Dobrý den, není tu uveden obsah protodioscinu..jak to zjistím? Děkuji
Zdravím Vojto, omlouvám se za pozdní odpověď, měli jsme interní problémy s diskuzním modulem. Výrobce údaj veřejně neuvádí, zkus se prosím ozvat přímo jim, kdybys neuspěl, dej mi vědět, pokusím se ti to zjistit.
Dobrý den,je mi 49 let byl by tento přípravek vhodný pro mě. Jen těžko se nutím do cvičení a do běhání. Nebo mi doporučíte něco jiného?
Dobrý den Honzo, tribulus má v tomto věku opodstatnění na zvýšení libida a mirně i celkové vitality ale funkčnost je dost individuální, na někoho nefunguje vůbec a naopak druzí si jej nemohou vynachválit, doporučil bych vyzkoušet menší balení a po cca 10 dnech uvidíte první učinky. Pokud Vám však jde primárně o mentální stimul, nejosvědčenější je starý dobrý kofein a to např.:https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-caffeine, případně je možná komplexní pre-workout směs, která obsahuje širší spektrum stimulantů a nutrientů zvyšujících kvalitu a efektivitu tréninku, osobně bych doporučil: https://aktin.cz/kaged-muscle-pre-kaged. Hezký den.
Dobrý den mám ještě jeden dotaz. Chtěl bych se zeptat jestli se Myprotein Tribulus Pro hodí pro mě? Jsem kluk, je mi 18 let, pravidelně chodím cvičit (min. 3x týdně a max 5x týdně), zdravá strava jak kdy. Děkuji za případnou odpověď.
Dobrý den Michale, tribulus by pro Vás ve věku 18 let nebyl vhodnou investicí, jelikož máte přirozenou hladinu testosteronu na vrcholu a užívání tribulusu by ji s největší pravděpodobností neovlivnilo a efekt by se projevil pouze na zvýšeném libidu. Doporučuji se spíše zaměřit na suplementy z jiných kategorií než ze sféry stimulantů testosteronu, které mají obecně největší smysl v užívaní u cvičenců 35-40 let +. Hezký den.
Můžu se zeptat kdy bude produkt opět skladem? Děkuji.
Dobrý den Michale, čekáme naskladnení v průběhu příštího týdne. Hezký den.