3,8
37 hodnocení

Spokojenost

Výborný v rostlinném mléce i ve vodě, dobře se rozmíchává.

Čoko protein - skvělá chuť

Čokoládová příchuť mi připomíná italskou čoko zmrzlinu. Moc dobrá a moc sladká! :) Má pudinkovou konzistenci, dobře se rozmíchává ve vodě, nezůstanou žádné hrudky. Kdyby nebylo toho trochu nešťastného složení byl by to nejlepší vegan protein. well...nic nemůže být perfektní, je však skvělý na střídačku s jiným proteinem, co má lepší ingredience.

Výborné čoko protein

Mňaam... určitě objednám větší balení. Není příliš sladký, nemá žádný "ocásek". V balení je odměrka a poprvé jsem se spletla a nabrala jsem celou, což bylo 60g.. nedalo se to pít, tak jsem byla zklamaná, ale pak jsem si toho naštěstí všimla.. takže jediné mínus je vyměnit tu odměrku za klasickou "30g". :)

super

Vyborna chut a slozeni. Pravidelne jim uz radu mesicu.

Už nikdy..

Za mě rozhodně ne. Příchuť čokoláda se mi zdá strašně přeslazená (a to jsem milovník sladkého ❤️) a kakaová (čokoládová) chuť vůbec nevyniká. Jestli Vám vadí pachuť stévie, tak ruce pryč... Jediné, co mi na něm vyhovuje, je jeho krémová konzistence, kterou mi udělá, když ho přidám do kaše.

Bohužel už ne

Bohužel protein mě velmi zklamal. Viděla jsem převážně kladné recenze, a tak jsem se moc těšila a měla vysoké očekávání. Před tímto proteinem jsem měla kakaový od Balíček zdraví a ten nasadil opravdu hodně vysokou laťku, což je pravděpodobně můj hlavní problém. Kdybych neměla s čím srovnávat, asi by byl dobrý, ale takto mi připadá jako velmi sladký písek :-( je mi to líto, ale protein spíše nedoporučuji a radši si příště opět připlatím za Balíček zdraví :-)

Super poměr cena/výkon

Chut průměr ale jde dobře rozmíchat jak s vodou tak jogurtem a dá se sním i pect.

Noo...

Ze začátku je to docela divočina, ale zvyká se rychle. Člověk jen nesmí zapomínat, že to v krku trochu drhne a pít opatrně. :D Poměr cena/výkon za mě super.

Je třeba si zvyknout

Příchuť čokoláda je vcelku chutná, jde cítit chuťově po konopném i hrachovém proteinu, což se dá podle složení očekávat. Sama preferuji čistě rýžové, ale tento je v poměru cena: množství: chuť dobrý.

Staci si zvyknout :)

Je potreba sa zvyknout na sypkou konzistenci. Syrovatka to neni, ale je dobry.