4,4
66 hodnocení

Skvělá podpora hormonální rovnováhy.

chuť je strašná, mám čo robiť, aby som to vypila aj so zapchatým nosom, ale ak to pomôže, tak to prežijem

Používala som kvôli zdravotným problémom, žiaľ neviem povedať či presne tento produkt pomohol alebo nie, keďže som používala viacero výživových doplnkov, ale moje zdravotné problémy sa zlepšili. Prášok nie je extra chutný, ale bez problémov sa to dá vypiť, napríklad s nejakým džúsom.

Pro podroru ženství ❤️ do kaše nebo jogurtu

Nechutná chuť, že se mi zvedl žaludek… Chtěla bych ji brát kvůli účinkům ale zakoupím raději tablety, protože to se nedalo… Budu dávat asi do omáček, tam to cítit není.

Doporučuji – Chuťově nic moc ale má to příjemnou vůni🥰 užitky macy jsou pro mě důležitější než samotná chuť takže mohu jen doporučit! 👍🏻

Přidávám do kaše nebo lívanců a vůbec ji necítím, za mě super!

novy objav – ucinky super , co sa tyka chuti, nikdy som ju nemala cistu. mixujem do proteinu aj s flavdrops a vobec nieje citit:)

Pozitivní účinky, nic moc chuť – Na chuť je třeba si zvyknout, nádech má lehounce do karamelova. Přidávám spolu se skořicí do jogurtu s ovocem ke svačině.

no – Chutná opravdu ošklivě, až věřím, že se otřepete :DDdd. Po delší době jsem si na pachuť zvykla a piju ji, ale zezačátku to byl boj.