4,4
559 hodnocení

X – Tiež berries! A kedže treba text dlhší ako 80 znakov, poviem vám ešte, že je výborný! :D

6

Rozpustné klasické bcaa lepší. – Mě tyto bcaa moc nenadchla. Navíc je mi po nich špatně. Za mě klasické bcaa od bodylabu tisickrát lepší.

3

Instantní energie – Co dodat, asi nejlepší energeťák, co dokáže příjemně nakopnout a energie mi celkem dlouho vydrží.

1

Red berries a hruska – Mnam!:) Mam prichut red berries a hruska a je to naprosto vynikajici doporucuji to mit zchlazene!:)

1

Super – Za mě příchuť red berries nejlepší. Výborná chuť, praktické balení, vychlazené v létě lze pít na osvěžení místo limonády (můj případ :D)

1

Chuť je příjemná, obavala jsem se, ze bude příliš umělá a sladká, ale není tomu tak. Pití mě nakoplo. Rozhodně při dalším nákupu kupuji znovu. ❤️

no, mě osobně vůbec nechutná, ještě horší je broskev

Znovu ne – Zkusila jsem přichuť Red Berries a Tropical a je to na mě hodně sladké, kdo má rád tento typ sladších pitíček, tak OK, ale na mě moc. Vychlazené lepší, ale i tak, za mě znovu ne.

Pitíčko k lepšímu výkonu! – BCAA drinky k tréninku? TOP TOP TOP! Příjemně nastartují a odhání chuť na sladké :D Pro mne nejlepší kámoš před dlouhou túrou, či výšlapem do hor.

Záchrana – Používám vždy když jdu na noční a musím říct, že mě udrží při životě:D je to rozhodně něco jiného než klasická limonáda každopádně když to chutná mě tak bude i vám:-))