Produkt již není v prodeji
Nutrend Creatine Monohydrate
Oblíbené alternativy
Související produkty
Ostatní také nakoupili
Recenze
4,2
9 hodnocení
Dotazy
2
zodpovězené dotazy
Jan
před 9 lety
Dobrý den, kreatin od Nutrendu by měl mít certifikaci Creapure, ale tady na obrázku tý 300g piksly to nevidím a v popisu produktu to taky není. Netýká se Creapure jenom 500g balení? A je vůbec k něčemu, že má kreatin značku Creapure, nebo je to jen marketing?
Michal Hubík
před 9 lety
Zdravím, jak píšete, Nutrend má Creapure® pouze v 500g balení, pokud chcete menší, nejlépe vyjde http://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-creatine-creapure, surovina je totožná.
Anonymní uživatel
před 10 lety
Dobrý den měl bych dotaz ohledně kreatinu monohydrate od nutrenda .... je tam psáno že se á brát 2x kavové lžíce (5g) po tréningu a v netréningově dny ráno...a že se má nejlépe pít se sacharidovým nápojem .. tím je myšleno že ty dvě kavové lžíce hodim do toho sacharidáku a nebo to budu pít k tomu v samotné vodě ?
Michal Hubík
před 10 lety
Můžete to rozmíchat prakticky v čemkoliv bez bublinek. Ten gainer může být. Dávkování Nutrend trochu nadsazuje 3 - 5g denně je ok. Prnví týden lze dávat více, ale není to nutné. V tréninkový den po tréninku v netréninkový to je jendo kdy si kreatin dáte.
Pacosinlp
před 7 lety
Dobrý den, mohu se zeptat od kolika Let lze kreatin užívat ?
Michal Hubík
před 7 lety
Zdravim, obecne se doporucuje od 18 let.