Nutrend Creatine Monohydrate

Nutrend Creatine Monohydrate - diskuze k produktu

Kreatin monohydrát

Nutrend Creatine Monohydrate - 100 % čistý kreatin monohydrát pro podporu svalové síly

CREATINE MONOHYDRATE je 100 % čistá forma kreatinu. Kreatin je látkou, která se přirozeně vyskytuje v našem organismu. Je základním zdrojem energie pro svalovou kontrakci. Jeho pravidelnou konzumací se zvyšuje hlavně svalový výkon při intenzivním tréninku. Pro zvýšení efektivnosti doporučujeme používat v tzv. kreatinových cyklech. Příznivého účinku lze dosáhnout podáním alespoň 3 gramů kreatinu v denní dávce.

Nutrend Creatine Monohydrate v bodech:

  • 100 % čistá forma kreatin monohydrátu
  • pro zvýšení síly
  • pro intenzivně trénující sportovce
Celkem dotazů
2
4 odpověď
Dobrý den, kreatin od Nutrendu by měl mít certifikaci Creapure, ale tady na obrázku tý 300g piksly to nevidím a v popisu produktu to taky není. Netýká se Creapure jenom 500g balení? A je vůbec k něčemu, že má kreatin značku Creapure, nebo je to jen marketing?
Zdravím, jak píšete, Nutrend má Creapure® pouze v 500g balení, pokud chcete menší, nejlépe vyjde http://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-creatine-creapure, surovina je totožná.
Dobrý den měl bych dotaz ohledně kreatinu monohydrate od nutrenda .... je tam psáno že se á brát 2x kavové lžíce (5g) po tréningu a v netréningově dny ráno...a že se má nejlépe pít se sacharidovým nápojem .. tím je myšleno že ty dvě kavové lžíce hodim do toho sacharidáku a nebo to budu pít k tomu v samotné vodě ?
Můžete to rozmíchat prakticky v čemkoliv bez bublinek. Ten gainer může být. Dávkování Nutrend trochu nadsazuje 3 - 5g denně je ok. Prnví týden lze dávat více, ale není to nutné. V tréninkový den po tréninku v netréninkový to je jendo kdy si kreatin dáte.
Dobrý den, mohu se zeptat od kolika Let lze kreatin užívat ?
Zdravim, obecne se doporucuje od 18 let.