3,9
101 hodnocení

Naprostá spokojenost

na můj vkus je dost sladký, ale funguje tak jak má

1

Umělá pachuť

Nakopnuti a výdrž celkem ok ALE priserna umělá chut, vypít drink bylo pro me utrpení.. Asi po 5 minutach po vypiti me zacal palet jazyk, mravencilo mi v prstech a v obliceji (vim ze to dela piperin ale u pre workoutu napr od prom-in zadne negativni ucinky nebyly.) za me nic moc a uz si tento nakopavac nekoupim

Super, ale

Funguje, ale byl jsem dost naštvaný, protože jsem koupil a pak to musel dávat do mixeru. Jelikož jsem to měl jako šutr a dělám to každý den pomalu, protože jinak nefunguje tak jak má. Kolikrát nic se neděje ani. V tom jsem zklamaný zřejmě špatná sarže.

Zaručenost

Pro přítele, který kupuje už poněkolikáté.

Pecka

Paráda, skvělá předtréninkovka. Splňuje avizovaný účel + chutné příchutě :-)

Bída

Nic moc, rozhodně jsou na trhu lepší produkty

Vřele doporučuji.

Koupil jsem si od každé příchutě 1sáček na zkoušku. A můžu jen vřele doporučit! Chuť GREP výborná,ČERNÝ RYBÍZ je na můj vkus docela sladký. Výsledek výborný. Akorát prvních asi 10minut me brněl horni ret ale pak to odeznělo. ČERVENÝ POMERANČ: Skoro bez chutě, nenapumpovalo-ŽÁDNÝ ÚČINEK! Rozhodně nejhorší příchuť.

Pro mě k ničemu bohužel.

Koupil jsem si sáček s tím, že se tím nabombím a ono se nic nestalo. Po 15 minutách mě začal mravenčit obličej, za 30 minut celá zada. Potom jsem začaů být akorád unavený a místo pořádný posilky jsem měl nudu a zklamání. Pul hvězdy za chut. Oproti Grenade Calibre 50 je to zlatý, ale zase Greande mě funguje bezvadně. Na každého něco jiného funguje.

Ne

Příšerná chuť.

Funguje jak má

Dobrý poměr cena/výkon