4,2
197 hodnocení

Za mě parádní nakopávač.

Příchuť jako taková je chuťově velmi dobrá. Nicméně zde klady tohoto produktu končí. Nenabudí, nenakopne, nenapumpuje, prostě nic. A to ani při dvojité dávce (1 celá odměrka - 34g). Produkt ani nechutná jako ostatní preworkouty, které jsem zkoušel (není jako drtivá většina preworkoutů téměř vůbec kyselý), což se mi zdá jako hlavní záměr výrobců tohoto preworkoutu - zaujmout velmi dobrou chutí. To jestli produkt skutečně dělá to, co má, je věc druhá... Takže pokud zrovna nehledáte slaďoučkou šťávičku na horké letní večery, tento produkt nemohu doporučit.

První preworkout, co jsem kdy zkoušela, a docela spokojenost. Dala jsem polovinu sáčku na sparring a bohatě to stačilo, moc hezkej pump. Celý by byl asi napoprvé moc. Na začátku trochu mravenčení v prstech, ale rychle to odezní. Příchuť grep - dalo se to vypít, hrozný to nebylo, ale na chuť bych si to fakt nedala.

Určitě doporučuji, je to jeden z nejlepších nakopávačů, co jsem kdy měla. Modrá malina je za mě nejlepší příchuť, ale ostatní jsou taky skvělé, nebudete litovat. :)

Pozivatelny ale prichut by mohla bejt lip doladena

Funguje na 100% - Příchuť (modrá malina) ale otřesná.

Dost štípe celý tělo. Ale je to dobrý občas zkusit ne pořád.

Nutrend jako značku moc nemusím, ale tenhle nakopávač se povedl. Funguje a chuťově je také dobrý

Hodnotím pozitivně. Beru vždy různé příchutě a míchám si 1/3 - 1/2 s trochou vody a chutná mi to🙂

Asi to nejlepší co Nutrend kdy vyprodukoval, solidní nakopávač za dobrou cenu.