31
zodpovězených dotazů
Dobrý deň môže sa užívať aj pri kojení? Ďakujem
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat, zda balení obsahuje i odměrku. Předem děkuji za odpověď.
na ta ze dieta funguje jsem se presvecila u kamarádky před mesicem jsem si ji taky zakoupila jsme stejne stare tak jsem doufala ze to bude fungovat mam omezenou hybnost tak jsem potrebovala schotit aspoň 8-10kg do tet se to nepovedlo spis jsem 5kg nabrala ma cenu ještě pokracovat
1
Dobrý den, zrovna jsem narazila na Diet Whey. Chci zhubnout aspoň 20kg. Je mi 23, merim 164 a váha 67kg. Pohybu moc nemám, jsem cnc obráběč a dělám na tři směny. Každý den se snažím aspoň půl hodiny cvičit podle aplikace. Můžete mi prosím napsat, jak to kombinovat? Pít 3-5x denně a do toho měsíc třeba jen zeleninu?
Dobrý den, máte nějakou fintu, jak protein dokonale rozmíchat? Po několika neúspěčných pokusech o proštěrchání jsem musela tasit tyčový mixér, což se mi popravdě nechce dělat pokaždé :)
Kolik dene se použiva
Dobrý den, nahlížím stále na vaše stránky a stále nemáte žádné 2kg balení. Chtěla jsem si koupit 2x2kg balení jinou příchuť, ale je tam stále jen jedna příchuť. Bude tam v nejbližší době více výběru? Děkuji za odpověď
Dobrý den, chci se zeptat jak to vypadá s dostupností 2kg varianty belgické čokolády. Děkuju moc za odpověď
Dobrý den, koukám, že máte beznadějně vyprodáno? Je nějaká šance, že v nejbližší době se naskladní? Mám zájem zejména o 2kg balení.
Dobrý den, kdy bude opět naskladněna belgická čokoláda v kilovém balení? Děkuji