4,2
134 hodnocení

Příchuť karamelu to nepotkalo ani z vlaku, jde špatně rozmíchat. Oproti bílé čokoládě velká katastrofa.

Chuťově dobrý, ale práškový v rezmíchaném shaku

Příchuť belgická cokolada,mňam mňam :) doporučuji,krásné se rozpustí.

Chuti fajn

Chuťovo velmi zlý

Nutrition Diet Whey – Velmi dobře a rychle se rozpustí jak ve vodě, tak v mléce, nezůstala mi jediná hrudka. Chuť téměř výborná (belg.čokoláda), 100% nemohu dát, protože drobně cítím umělé sladidlo, ale to je asi můj problém, jsem "chuťově" alergická i na stopové množství umělých sladidel. Po zkušenosti s konkurenčními značkami rozhodně doporučuji. Účinnost nemohu zatím posoudit, používám krátce.

Banánový protein – Protein se skvěle rozmíchává a dobře střebává. Já jsem byla naprosto spokojená. Objednávala jsem si 2kg, takže i dlouho vydržel :). Doporučuji střídat příchutě proteinů, protože mě po čase přešla chut´, jak jsem měla jeden a ten samý :D.

Nechutnější protein – Už jsem vyzkoušela spoustu proteinů, ale tyto od PHD jsou fakt nejlepš! :-) Bílá čokoláda, bílá čokoláda/malina uplně super chuť a vcelku i zasytí po tréninku.. Belgická čokoláda je snad ještě lepší, chutná úplně jako horká čokoláda a je fakt výbornej :-)

Topka – Vyzkoušela jsem už tři druhy tohohle proteinu a musím říct ze jsem neměla lepší. Za me nejlepší belgická čokoláda jednoznačně ! Ale banán a bílá čokoláda maliny taky super. Konzistence kremova což je super !! Chuť není uměla ani přeslazena .. proste MUST HAVE !

Super – Skvělý protein, dobře se rozpouští.