Power System posilovací guma Flex loop

4,7
233 hodnocení

_

Jsem spokojená, nemám co vytknout...

Přínosná recenze?

Super

Růžová guma ideální pro začátečníky , zátěž akorát, pevná, prostě plně vyhovující :-)

Přínosná recenze?

Skvělá posilovací guma, ale.....

Zvolila jsem nejtěžší zátěž (šedou) a posilování s ní je jedna radost, ale je moc krátká a úzká. Mám silnější stehna (cca 73 cm), takže mě dost tlačí a při cvičení bolí, také se roluje a pak s tím prostě jde cvičit hodně špatně a bolí to o to víc a musím ji složitě narovnávat. Uvítala bych, kdyby guma byla širší a trochu delší, protože mám pocit, že tohle je guma na nohy slečny, která je má jak párátka (a to myslím v dobrém :) ) Jinak s ní cítím zadek a nohy ještě čtyři dny, nemám co vytknout, krom výše zmíněných "komplikací", ale naučila jsem se s ní pracovat. Třeba časem pořídím nějakou, která mi sedne víc. :)

Přínosná recenze?

super

Přínosná recenze?

Power Systém flex loop zelená, šedá

Gumičky jsou na cvičení skvělé. Mají odpovídající odpor, využití nekonečné. Díky svému povrchu nesklouzávají při cvičení. Pro rozbalení se na nich dost dlouho držel jemný bílý prášek (asi kvůli skladování), který špinil oblečení (někdy stačilo oprášit, někdy se muselo až vyprat). Co jediné mě opravdu mrzí, že mají silný gumový zápach. Ale takový, že to nedostanete z rukou (mýdlo/ krém) a v tašce je musím mít v zavřeném igelitovém sáčku, jinak se to dostane na ručník, oblečení apod. I tak gumičky stále používám a doporučuji. Látkové bych se bála, že se místy vytahají a zvrásní, také kloužou po oblečení.

Přínosná recenze?

Super produkt

Skvělá guma na cvičení Má super odpor a cítím hezky procvičené partie

Přínosná recenze?

Tak akorát pro ženu

Žena (178 cm/62 kg) si tuto gumu zakoupila pro posilování nohou. Guma je dostatečně pevná a pružná pro začátečníka, který posiluje doma s vlastní váhou či činkou do 10 kg.

Přínosná recenze?

Opravdu pevná

Guma je super pevná a po roce nijak nepovolila, doporučuji.

Přínosná recenze?

Bomba!

Už jsem je koupila všem svým klientům a nedám na ně dopustit <3 :)

Přínosná recenze?

Doporučuji

Svůj účel plní tak, jak má. Spokojenost!

Přínosná recenze?