Power System podložka na cvičení YOGA MAT

4,5
102 hodnocení

Není úplně ideální – Cenově super podložka. Nicméně mám pár připomínek. Lehce se poškodí, už mi přišla dokonce s malým poničením a během rozbalování se mi trochu poničila. Chemicky zapáchá, po použití mi po ní smrdí i ruce (předpokládám však, že časem zápach bude menší). Hezky drží na zemi. Pokud víte, že podložku chcete často využívat, investovala bych rovnou do lepší.

3

:) – Příjemná měkká podložka :) jen jakmile se vám trochu více zpotí ruce, klouže :/

1

Podložka se mi po 2.použití začala šíleně loupat. Vždy, když docvičím musím zametat.. po měsíci jsem ji vyhodila do koše, nedoporučuju.

Som s podložkou spokojná, za tu cenu je super.

Podložka je dostatečně dlouhá a krásně měkoučká, konečně mě při cvičení nebolí kolena. Jediné její mínus je, že se hodně prošlapává, ale téměř ihned se vrátí do původní stavu. V cvičení to nijak neomezuje, akorát ve chvíli, kdy skáču delší dobu na jednom místě, tak se nestíhá vracet a začne se lehce klouzat. Každopádně - za málo peněz, spoustu muziky!

Podložka zcela odpovídá ceně. Má příjemný povrch a neklouže.

Docela fajn – + u této podložky jebže je protiskluzná a opravdu měkká - U této podložky je že po čase se začne loupat

Super! – Měkká tak akorát, mám ji zatím chvíli, ale nedrolí se.

Skvělá podložka – Skladná, měkká, super na domácí cvičení. Jen se musí na boso. Materiál trošku náchylnější na oděrky.

Pro běžné cvičení ideální – S podložkou jsem naprosto spokojená. Cvičím často jógu a tohle je ideální tenkost a měkkost, abych pořád cítila ,,pevnou zem pod nohama" a zároveň bylo cvičení pohodlné. Při tlaku se v podložce dělají důlky, ale vzápětí se vyrovnají a nijak mi to nevadí. I na klasický workout bez problému, jen doporučuji naboso, mám pocit, že s teniskami by se rychle ničila. Nepodkluzuje, jenom je dobrý matračku občas otřít houbičkou nebo vlhčeným ubrouskem, protože samozřejmě při cvičení se potí (nejen :) ) ruce. A zelená barva je hodně zářivá a moc hezká. :)