Power System podložka na cvičení YOGA MAT

4,5
111 hodnocení

Rychle se ošoupá

Skvěle splnuje účel.

Podložka se mi po 2.použití začala šíleně loupat. Vždy, když docvičím musím zametat.. po měsíci jsem ji vyhodila do koše, nedoporučuju.

Som s podložkou spokojná, za tu cenu je super.

Podložka je dostatečně dlouhá a krásně měkoučká, konečně mě při cvičení nebolí kolena. Jediné její mínus je, že se hodně prošlapává, ale téměř ihned se vrátí do původní stavu. V cvičení to nijak neomezuje, akorát ve chvíli, kdy skáču delší dobu na jednom místě, tak se nestíhá vracet a začne se lehce klouzat. Každopádně - za málo peněz, spoustu muziky!

Podložka zcela odpovídá ceně. Má příjemný povrch a neklouže.

Docela fajn – + u této podložky je že je protiskluzná a opravdu měkká - U této podložky je že po čase se začne loupat

Super! – Měkká tak akorát, mám ji zatím chvíli, ale nedrolí se. UPDATE - Po roce užívání je na vyhození...drolí se.

Skvělá podložka – Skladná, měkká, super na domácí cvičení. Jen se musí na boso. Materiál trošku náchylnější na oděrky.

Pro běžné cvičení ideální – S podložkou jsem naprosto spokojená. Cvičím často jógu a tohle je ideální tenkost a měkkost, abych pořád cítila ,,pevnou zem pod nohama" a zároveň bylo cvičení pohodlné. Při tlaku se v podložce dělají důlky, ale vzápětí se vyrovnají a nijak mi to nevadí. I na klasický workout bez problému, jen doporučuji naboso, mám pocit, že s teniskami by se rychle ničila. Nepodkluzuje, jenom je dobrý matračku občas otřít houbičkou nebo vlhčeným ubrouskem, protože samozřejmě při cvičení se potí (nejen :) ) ruce. A zelená barva je hodně zářivá a moc hezká. :)