Power System posilovací guma CROSS BAND

4,7
88 hodnocení

K rozehřátí svalů před náročnou sportovní aktivitou jsou expandéry jako ,stvořené, předchází se zranění je možné dosáhnout lepšího sportovní výkonu.

Dá se využít jak k silovému tréninku, tak k protahování, skvělý :)

Za mě super! – Gumy od téhle značky mám dvě (různý odpor) již dva roky a nemůžu si je vynachválit. Super při protahování, posilování a pokud se chcete naučit shyby apod. jsou skvělým pomocníkem. Je pevná a při shybech se nebojím, že by rupla. Používám skoro každý trénink a stále se neopotřebovaly, nikde nepoškodily. Zkoušela jsem i od jiných značek, ale tahle je za mě určitě nejlepší.

Expander – S expandermi mam vseobecne dobre skusenosti, toto je dobra znacka, este som si objednala 2 expandery a som spokojna. Stupen zataze zavisi na Vas, no ak sa Vam nechce do posilky toto je idealne na cvicenie doma.

Časem se opotřebuje – Za půl roku začala mít místa kde se při napnutí začíná zužovat (body) ale učel to nijak neomezuje, slouží dobře

Prima – Doporučil mi ji trenér

Plní účel

né tak dobrá, jak se zdá – guma je celkem krátká, jako dopomoc na shyby pro vyšší lidi není moc přínosná, a dle mého názoru není moc pržná (málo se natáhne)

Nekvalitní – Buď špatný kus nebo všeobecně nekvalitní, velmi brzy se začala trhat po 3tim tréninku?