Prom-IN Essential Pure Micellar

4,5
127 hodnocení

Umělé a hodně sladké – Kasein suprově kaši zahustí a udělá ji krásně krémovou. Dejte ale bacha, je o moc moc sladší než jiné proteiny a vanilka je dost nepříjemně umělá.

Textura – Nejsem fanouškem proteinů od Prom-In, většina mi nechutná nebo mi vadila texturou. Tento bohužel není výjimkou. Příchuť je v pohodě, celkem přirozená a nemá chemický ocas, textura je ale šílená.

Spokojenost!

Dobrý. – Dobrá vůně, chuť i rozpustnost. Celková spokojenost.

Super do kaší – Vanilková příchuť je výborná do kaší, není zbytečně přeslazená a nemá typický umělý ocásek. Kaše je s tímto kaseinem hezky hustá - chuťově i konzistencí připomíná puding a velmi zasytí. Výborný i před či po tréninku samostatně s mlékem na doplnění energie nebo zahnání hladu. Občas přisypu i trochu granoly nebo oříšků a rychlá sváča je na světě. Rozpustnost je dobrá ve vodě i v mléce, stejně jako u ostatních kaseinů jsou zde, ale cítit drobné částéčky, což mě třeba ale vůbec nevadí, spíše naopak :D Na druhou stranu příchuť čokoláda mi vůbec nechutnala - umělá chuť a příšerně sladká.

Top 👍 – Značka Prom-IN nikdy nezklame, stejně jako tento produkt.

Moc nedoporučuji – Protein jsem si objednala podle recenzí, protože byly vcelku velmi dobré, ale protein za mě ne. Smíchala jsem si ho z vodou a nedá se vůbec pít, je hodně přeslazený a celkově se mi po něm zvedal žaludek, jsem ho ani nemohla dopít. Do kaší a pečení by asi nemusel být tak špatný, ale nemohu posoudit, ale na pití rozhodně ne.

Kvalítní – Kvalitní bílkovina výborná příchuť.

V pořádku – Trošku dráždivá koncentrace, rozmíchává se však dobře a chuť je taky OK :-)

Jako jó... – Od Prom-inu mám moc ráda jejich klasický vanilkáč,který není přeslazený. Bohužel s tímhle kamarádem jsem si nesedla. V kaši byl úplně v pohodě, ale na pití? Hrozně pěnil😅 a byl hrozně sladký...a ještě byl takový pískový...jakoby se úplně nerozpusti a v krku jsem ho ještě cítila...🙈 mrzí mě to, ale znovu asi ne-e...možná by byl fajn v jogurtu nebo tak, protože v ovesny jsem s ním neměla problém💫