Prom-IN Essential Pure Micellar

4,4
149 hodnocení

Už je to moje několikátá pixla. Zatím z toho co jsem ochutnal, je tenhle nej..

Noční micelární kasein. Rozmíchání a chuť velmi slabé. Okolo čokolády to opravdu jenom proběhlo. Znovu určitě nekoupím.

mňami mňami

Musím se přidat k ostatním, protein je opravdu dost sladký😫

Zloženie super, ale chuť... príchuť to vlastne nemá, je to len presladené niečo čo sa prešlo okolo vanilky alebo zavadilo o čokoládu. Ak vám na chuti nezáleží tak vpohode. Ak chcete vážne dobrú chuť s podobným zložením tak Biotech iso whey zero.

Umělé a hodně sladké – Kasein suprově kaši zahustí a udělá ji krásně krémovou. Dejte ale bacha, je o moc moc sladší než jiné proteiny a vanilka je dost nepříjemně umělá.

Textura – Nejsem fanouškem proteinů od Prom-In, většina mi nechutná nebo mi vadila texturou. Tento bohužel není výjimkou. Příchuť je v pohodě, celkem přirozená a nemá chemický ocas, textura je ale šílená.

Spokojenost!

Dobrý. – Dobrá vůně, chuť i rozpustnost. Celková spokojenost.

Super do kaší – Vanilková příchuť je výborná do kaší, není zbytečně přeslazená a nemá typický umělý ocásek. Kaše je s tímto kaseinem hezky hustá - chuťově i konzistencí připomíná puding a velmi zasytí. Výborný i před či po tréninku samostatně s mlékem na doplnění energie nebo zahnání hladu. Občas přisypu i trochu granoly nebo oříšků a rychlá sváča je na světě. Rozpustnost je dobrá ve vodě i v mléce, stejně jako u ostatních kaseinů jsou zde, ale cítit drobné částéčky, což mě třeba ale vůbec nevadí, spíše naopak :D Na druhou stranu příchuť čokoláda mi vůbec nechutnala - umělá chuť a příšerně sladká.