24
zodpovězených dotazů
Dobrý den, můžu se zeptat kdy bude naskladněno opět velké balení? Děkuji, hezký den
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mohu překračovat doporučenou dávku (4 odměrky)? Mám aktuální hmotnost 91 kg a bohužel žádný efekt necítím. I z předchozí zkušenosti s jinou značkou jsem si musel dávat čím dál vyšší dávku (např. 1,5 dávky) s narůstající hmotností, ale zase nechci riskovat případné rizika z překročení dávky. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, Nitrox od Vás kupuji už delší dobu a vždy byl normálně sypký, bez problému. Poslední 2 balení obsahovaly poměrně dost ztvrdlý prášek. 1. balení celé ztvrdlé (vyměnili jste mi jej za jiný), 2. balení horní třetina sypká, další 2 opět tvrdé. Vždy to musím Chtěl bych se zeptat, zda to může mít vliv na funkci?
Dobrý den, je nevhodné, aby se tento přípravek kombinoval s nápoji jako je Nocco, Heat? Například, kdyby mezitím bylo dvouhodinové rozmezí? Děkuji
Dobrý den, jakou dopingovou látku tento přípravek obsahuje? V textu se píše, že není vhodný pro registrované sportovce. Děkuji
Zdravím , mohu před tréningem kombinovat se spalovačem cutting edge?
Dobry den, doporučil byste tento produkt na atletiku konkrétně 800m, nebo byste doporučil něco jiného?
Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouhodobě se může tento přípravek užívat? Po jaké době a jak dlouhá by měla být pauza a zda-li je vůbec nutná. Přípravek beru pouze v tréninkové dny (cca 4x týdně) a někdy vynechám. Děkuji za odpověď :)
Dobry den chci se optat Beru Bcaa,Hmb a Kre alkalyn Mužů k tomu přidat Nitrox pump Dekuji
Dobrý den měl bych dotaz ohledně každodeního užití jeden balík na den užití i bez cvičení protože mě to nějak extreně nenakopne a dost je to chutově dobré a pro mě je i těch 11g bílkovin dost tak jestly tu je ta možnost.