Prom-IN Nitrox Pump - diskuze k produktu

Celkem dotazů
24
27 odpověď
Dobrý den, můžu se zeptat kdy bude naskladněno opět velké balení? Děkuji, hezký den
Dobrý den, Kateřino, bohužel velké balení již nebude. Děkujeme za pochopení
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda mohu překračovat doporučenou dávku (4 odměrky)? Mám aktuální hmotnost 91 kg a bohužel žádný efekt necítím. I z předchozí zkušenosti s jinou značkou jsem si musel dávat čím dál vyšší dávku (např. 1,5 dávky) s narůstající hmotností, ale zase nechci riskovat případné rizika z překročení dávky. Děkuji za odpověď.
Dobrý den, Vojtěchu, co se týče množství přijatých látek při dvojnásobné dávce, nevidíme tam žádný problém a to až lehce na kofein při dvojnásobné dávce by jste přijal 400 mg, což už je docela šleha. Záleží tedy na Vašem zvážení. Přejeme pěkný den
Dobrý den, Nitrox od Vás kupuji už delší dobu a vždy byl normálně sypký, bez problému. Poslední 2 balení obsahovaly poměrně dost ztvrdlý prášek. 1. balení celé ztvrdlé (vyměnili jste mi jej za jiný), 2. balení horní třetina sypká, další 2 opět tvrdé. Vždy to musím Chtěl bych se zeptat, zda to může mít vliv na funkci?
Dobrý den, moc se omlouváme za dodání vadných produktů, na funkci ztvrdnutí nemá vliv. Přeji pěkný den
Dobrý den, nic se neděje. Rozpustnost je v pořádku, takže jej normálně užívám, jen mě to zajímalo. Děkuji za odpověď
Dobrý den, je nevhodné, aby se tento přípravek kombinoval s nápoji jako je Nocco, Heat? Například, kdyby mezitím bylo dvouhodinové rozmezí? Děkuji
Dobrý den, Gabrielo, kombinace těchto 2 produktů záleží na Vašem celkovém denním příjmu kofeinu, kdy v 15g Nitroxu se nachází 200mg a jedno Nocco v sobě má 180mg kofeinu. Kombinovat tyto produkty v krátkém časovém horizontu jako jsou 2h bychom tedy nedoporučovali. Denní dávka kofeinu by se měla pohybovat v maximálním rozmezí 200 - 300mg. Přeji hezký den
Dobrý den, jakou dopingovou látku tento přípravek obsahuje? V textu se píše, že není vhodný pro registrované sportovce. Děkuji
Dobrý den, složení výrobku jsem zkontroloval s aktuálním seznamem dopingové listiny WADA (https://www.wada-ama.org/sites/default/files/prohibited_list_2018_en.pdf). Žádná z látek obsažených v produktu se na seznamu nenachází. Pokud má Vaše sportovní odvětví nějaké vnitřní stanovy o užívání potenciálně zakázaných látek, zkuste nahlédnout i do těchto vnitřních předpisů, aby nevznikl nějaký problém. Hezký den.
Zdravím , mohu před tréningem kombinovat se spalovačem cutting edge?
Dobrý den Eriku, vzhledem k tomu, že Cutting Edge neobsahuje kofein, můžete produkty kombinovat bez rizika zvýšeného přijmu tohoto stimulantu, kde by se mohly vyskytnout nějaké nežádoucí účinky. Hezký den.
Dobry den, doporučil byste tento produkt na atletiku konkrétně 800m, nebo byste doporučil něco jiného?
Dobrý den, jako ideální doplňky stravy pro zvýšení výkonu pro tento druh zatížení jsou kofein a betaalanin, které jsou součástí tohoto produktu. Aby se vliv beta-alaninu maximálně projevil, je třeba ho v ideálním případě užívat dlouhodoběji podobně jako třeba kreatin. Tento doplněk stravy je tedy pro Váš požadavek vhodný a nabudí Vás na aktuální výkon. Pro maximální navýšení výkonu (např. před nějakým důležitým závodem), se doporučuje 5 g beta-alaninu denně po dobu 4-6 týdnů. Hezký den.
Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouhodobě se může tento přípravek užívat? Po jaké době a jak dlouhá by měla být pauza a zda-li je vůbec nutná. Přípravek beru pouze v tréninkové dny (cca 4x týdně) a někdy vynechám. Děkuji za odpověď :)
Dobrý den, pokud berete pouze nárazově v tréninkové dny, doporučoval bych nejdelší dobu užívání cca 2-3 měsíce. Tolerance na kofein se rychle snižuje a po delší době by se již nemusel dostavovat kýžený stimulační efekt produktu. Hezký den.
Dobry den chci se optat Beru Bcaa,Hmb a Kre alkalyn Mužů k tomu přidat Nitrox pump Dekuji
Dobrý den Petro, ano, určitě můžete, nevidím v tom nejmenší problém. Hezký den.
Dobrý den měl bych dotaz ohledně každodeního užití jeden balík na den užití i bez cvičení protože mě to nějak extreně nenakopne a dost je to chutově dobré a pro mě je i těch 11g bílkovin dost tak jestly tu je ta možnost.
Dobrý den Lukáši, můžet užívat i v netréninkové dny a nekoncipovat jako pre-workout, nedoporučuji ovšem užívat nějak dlouhodobě. Hezký den.
Dobrý den je tento produkt vhodný pro celiaky? Mám přísnou bezlepkovou dietu,čili mě zajímá jestli při výrobě není možná kontaminace lepkem? Děkuji za odpověď.
Dobrý den Ado, produkt neobsahuje lepek a ani nebyl zpracován v závodě kde by mohl být kontaminován, tudíž můžete užívat. Hezký den.
Moc děkuji za odpověď.Hezký den
Dobrý den! Který produkt vybrat? Tento nebo MusclePharm Assault Black? Děkuji za radu.
Dobrý den, pokud jste zvyklý na NO produkty a máte v oblibě spíše intenzivnější stimulaci tak doporučuji Prom-in Nitrox Pump, v případě, že upřednostňujete pozvolnější ale dlouhodobější účinnost tak zvolte Assault. Hezký den.
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat, zda je možné toto NO kombinovat s kreatinem creapure před/po tréninku. Děkuji
Dobrý den, produkt sám o sobě na dávku již 3600mg kreatinu obsahuje tudíž bych před tréninkem užíval pouze 2,5g a po tréninku můžete užít dávku 5g. Kombinace je v každém případě možná. Hezký den.
Děkuji za odpověď.
Dobrý den.Mám extrémní zátěž a to každý den 8hod.Co by jste mi doporučili abych co nejlépe využil tuto námahu ve svůj estetický pocit a vše mě nebolelo.děkuji
Dobrý den, pokud máte kontinuální zátěž v trvání cca 8 hodin denně je na místě dostatečná energetická bilance tak aby jste přijmal dostatek makroživin, k tomuto bych Vám doporučil komplexní gainer typu https://aktin.cz/the-protein-works-total-mass-matrix, regeneraci by bylo vhodné podpořit např.: https://aktin.cz/the-protein-works-tpw-glutamine. Pokud je Vašim cílem i nárust výkonnosti a svalové hmoty, můžete zařadit https://aktin.cz/sizeandsymmetry-nutrition-creatine-creapure. Alternativou je výběr produktu typu all-in-one, který v sobě kombinuje složky pro zajištění dostatku kvalitnch makroživin a další látky pro urchlení regenerace a navození anabolismu organismu jako např.: https://aktin.cz/reflex-nutrition-one-stop-xtreme. Hezký den.
Dobrý den! Dá se to kombinovat společně s GRENADE BLACK OPS před tréninkem? Nebo nějaké jíné NO co by šlo kombinovat s BLACK OPS... Děkuji.
Dobrý den, vzhledem k vysokému obsahu kofeinu bych Grenade Black Ops nekombinoval s žádným NO další kofein obsahujicím (např.: http://aktin.cz/reflex-nutrition-muscle-bomb-2) ale spíše bych volil samostatnou kombinaci suplementů, které tvoří základ kvalitních NO a to http://aktin.cz/the-protein-works-citrulline-malate a http://aktin.cz/tpw-beta-alanine. Hezký den.
Dobrý den,můžu použít s BCAA a carnitinem 3000 od nutrendu
Dobrý den, ano, určitě můžete. Hezký den.
Dobrý den, mohu používat před tréninkem společně s BCAA 8000 od syzeandsymmetry?
Zdravím, ano samozřejmě.
Dobrý den,chtěl bych se zeptat, bere se to i v netreninkové dny? Díky za odpověď
Zdravím, pouze v tréninkové cca 30 min před výkonem.
Dobrý den, mohu připravek používat s Trec Nutrition S.A.W.(kapsle). Díky.
Dobrý den, vzhledem k podobnému složení bych to nedoporučoval, vysoký obsah účinných látek by Vám nemusel udělat dobře. Zkuste ale produkty střídat v rámci tréninků, uvidíte, že to také stojí za vyzkoušení, vyhnete se tak toleranci na daný produkt.
Dobrý den, když jsem našel lepší cenu zlevnili by jste více ? Děkuji.
Zdravím, ano, ceny standardně dorovnáváme.
Můžu tento výrobek kombinovat s termogenním spalovačem?
Doporučil bych užívání těchto produktů oddělit, nejdřív edobrat jeden a pak třeba navázat druhý, ideálně s pauzou mezi nimi alespoň 14 dní.
Dobrý den, 15 g je v přepočtu kolik odměrek, která se nachází v balení? Děkuji.
Dobry den, Davka 15g=4 zarovnane odmerky
chtel bych se zeptat kdyz pouzivam kreatin ethyl ester od biotechu dohromady s timto vyrobkem jestly to neni zbytecne velka davka.
V den kdy užijete nitrox pump je zbytečné užívat další kreatin, dávka cca 4g by měla na den pro udržení hladiny stačit.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zdali může mít kofein v tomto přípravku nějaký negativní vliv na účinek obasženého kreatinu. Často totiž slýchávám že se účinky těchto dvou látek negují. Děkuji
Nenegují.