4,4
404 hodnocení

Rozhodně jeden z lepších předtréningových přípeavků – Jak "pump", tak agresivita a výdrž v tréninku mají rostoucí tendenci, jen mi přijde, že efekt nevydrží tak dlouho, jak by mohl. Jo a svědí mě z toho obličej

13

Super – Dobrý nakopávač za pěkné peníze. Dobrá pumpa, nakopnutí jak kdy, ale vetšinou funguje. Nejlépe nakopnutí cítím po noční :D Skvěle se rozpouští a "najíždí" rychle. Výdrž s ním je taky slušná. Funguje i při delším užívání. Piksla mě vydržela určitě tak 6 týdnů.

4

Návyková raketa – Zkoušel jsem jiné nakopávače, ale to se nedá srovnat. Pumpa parádní, cena taky. Nakopává fakt hodně, člověk má pak pocit, že odnese v zubech celý fitko. Při cvičení v pozdním odpoledni vynechávám, protože pak nespím (kofeinu jak cca 4 kávy). Je pravda, že se na něj snadno zvyká, takže postupem času už tolik nekope a člověk si na něm (nebo na těch "4 kávách" po ránu?) dost snadno udělá návyk a bez Nitroxu je to pak otrava cvičit, i když to vlastně už nic moc nedělá. Občas přijde ztvrdlý, ale neubírá to na funkčnosti.

2

NOčko – Za mě top v kategorii

2

Pecka – Nevím zda mám zkoušet jinou přichut tato si mě získala

1

Super – Chuťově bylo dobré. Jako nakopávač také není špatný, ze začátku lehké mravenčení ale to přešlo. Objednala bych znovu.

1

Opravdu dobrý pre-workout, ale chutě mi moc nesedí. Nemohla jsem je kromě pomeranče skoro dopít a cítila jsem chemický ocásek, ale zvlaládla jsem to. Určitě jinak doporučuji a nejvíce příchuť pomeranč, ale samozřejmě každýmu chutná něco jiného.🥰

Osobně my víc vyhovuje Thor Fuel, ale rozhodně to není špatné. Po vypití jsem očekával stejné svědění jako u Thóra, to se ale nedostavilo. Namísto svědění se dostavilo pálení a to konkrétně v dásních. Byl to zvláštní pocit, myslím ale, že by se na to dalo zvyknout. Jako Pre-workout to (alespoň na mě) působilo. Plusem je určitě chuť. Zatímco malina chutná vcelku průměrně (jako taková hutnější malinovka), meloun chutná skvěle.

Po vypití mě svědilo celé tělo. Nic takového se mi nikdy nestalo.

Ahoj, to je kvůli tomu, že Nitrox obsahuje beta-alanin v relativně vysoké dávce. Beta-alanin se do předtréninkovek používá běžně, většinou v dávce 2-3 g. Tady je na porci 3,2 g, takže jestli nejsi zvyklá, dokážu si představit, že to bylo až nepříjemné. Snížit dávku nebo vyzkoušet jiné předtréninkovky s nižším podílem beta-alaninu. Např. zkus: https://aktin.cz/aktin-predtreninkovka/pomeranc-458-g-32070 ;-)

Nakopávač – Před cvičením hodně nakopne