4,3
350 hodnocení

Rozhodně jeden z lepších předtréningových přípeavků

Jak "pump", tak agresivita a výdrž v tréninku mají rostoucí tendenci, jen mi přijde, že efekt nevydrží tak dlouho, jak by mohl. Jo a svědí mě z toho obličej

Přínosná recenze?

Super

Dobrý nakopávač za pěkné peníze. Dobrá pumpa, nakopnutí jak kdy, ale vetšinou funguje. Nejlépe nakopnutí cítím po noční :D Skvěle se rozpouští a "najíždí" rychle. Výdrž s ním je taky slušná. Funguje i při delším užívání. Piksla mě vydržela určitě tak 6 týdnů.

Přínosná recenze?

Návyková raketa

Zkoušel jsem jiné nakopávače, ale to se nedá srovnat. Pumpa parádní, cena taky. Nakopává fakt hodně, člověk má pak pocit, že odnese v zubech celý fitko. Při cvičení v pozdním odpoledni vynechávám, protože pak nespím (kofeinu jak cca 4 kávy). Je pravda, že se na něj snadno zvyká, takže postupem času už tolik nekope a člověk si na něm (nebo na těch "4 kávách" po ránu?) dost snadno udělá návyk a bez Nitroxu je to pak otrava cvičit, i když to vlastně už nic moc nedělá. Občas přijde ztvrdlý, ale neubírá to na funkčnosti.

Přínosná recenze?

NOčko

Za mě top v kategorii

Přínosná recenze?

Pecka

Nevím zda mám zkoušet jinou přichut tato si mě získala

Přínosná recenze?

Super

Chuťově bylo dobré. Jako nakopávač také není špatný, ze začátku lehké mravenčení ale to přešlo. Objednala bych znovu.

Přínosná recenze?

příjemné překvapení

Dlouho jsem chtela nejaky nakopavac vyzkouset. Jako první jsem šáhla po tomto od prom-inu a musím říct že jsem byla příjemně překvapená jak učinkem tak příjemnou chutí maliny. 15g balení vzorečku jsem si rozdělila na 3 díly, nechtěla jsem to hned přehnat, jelikož s tím nemám žádnou zkušenost. Náběh pozvolný, dlouho vydržel a nepocitila jsem zadne brnění rtů nebo neco podobné. Takže 5g je pro mě (59kg) víc něž dostačující! Zkrátka jsem si odjela těžký trénink na 210% a pořád mi nedocházely síly ani výdrž, za mě naprostá pecka :) určitě u něj zůstanu!

Přínosná recenze?

Brutální pump i motivace

Poměr cena výkon super. Ale člověk si rychle zvykne na kofein a je potřeba vysazovat aby nakopávač opět fungoval. Jen škoda že se zdrcnul a musel jsem to vydlabávat nožem. Bylo to tvrdší než display mýho telefonu. :D

Přínosná recenze?

Výborný nakopávač

Je jen škoda, že už není v prodeji normální balení a ne jen sačky

Přínosná recenze?

Předtreninkovka

Spokojenost, Skvělá chuť, rychlý účinek

Přínosná recenze?