4,3
394 hodnocení

Rozhodně jeden z lepších předtréningových přípeavků – Jak "pump", tak agresivita a výdrž v tréninku mají rostoucí tendenci, jen mi přijde, že efekt nevydrží tak dlouho, jak by mohl. Jo a svědí mě z toho obličej

13

Super – Dobrý nakopávač za pěkné peníze. Dobrá pumpa, nakopnutí jak kdy, ale vetšinou funguje. Nejlépe nakopnutí cítím po noční :D Skvěle se rozpouští a "najíždí" rychle. Výdrž s ním je taky slušná. Funguje i při delším užívání. Piksla mě vydržela určitě tak 6 týdnů.

4

Návyková raketa – Zkoušel jsem jiné nakopávače, ale to se nedá srovnat. Pumpa parádní, cena taky. Nakopává fakt hodně, člověk má pak pocit, že odnese v zubech celý fitko. Při cvičení v pozdním odpoledni vynechávám, protože pak nespím (kofeinu jak cca 4 kávy). Je pravda, že se na něj snadno zvyká, takže postupem času už tolik nekope a člověk si na něm (nebo na těch "4 kávách" po ránu?) dost snadno udělá návyk a bez Nitroxu je to pak otrava cvičit, i když to vlastně už nic moc nedělá. Občas přijde ztvrdlý, ale neubírá to na funkčnosti.

2

NOčko – Za mě top v kategorii

2

Pecka – Nevím zda mám zkoušet jinou přichut tato si mě získala

1

Super – Chuťově bylo dobré. Jako nakopávač také není špatný, ze začátku lehké mravenčení ale to přešlo. Objednala bych znovu.

1

Nakopávač – Před cvičením hodně nakopne

Příchuť – Bála jsem se, jaká bude příchuť cola, ale příjemne me překvapilo.

nitrox – vždy když jsem si ho dal citil jsem se nějakou chvíli přestřelený, ale příchutě mají dokonalé

Nakopne, ale.. – Tahle pumpa vzásadě plní co má. Nakopnutí tu je, začnete se potit všude možně, ale svědění obličeje a rukou je zezačátku celkem nepříjemný, než si člověk zvykne. S příchutí melounu jsem se trochu prala, malina šla vypít chuťově líp.