4,3
369 hodnocení

Rozhodně jeden z lepších předtréningových přípeavků

Jak "pump", tak agresivita a výdrž v tréninku mají rostoucí tendenci, jen mi přijde, že efekt nevydrží tak dlouho, jak by mohl. Jo a svědí mě z toho obličej

13

Super

Dobrý nakopávač za pěkné peníze. Dobrá pumpa, nakopnutí jak kdy, ale vetšinou funguje. Nejlépe nakopnutí cítím po noční :D Skvěle se rozpouští a "najíždí" rychle. Výdrž s ním je taky slušná. Funguje i při delším užívání. Piksla mě vydržela určitě tak 6 týdnů.

4

Návyková raketa

Zkoušel jsem jiné nakopávače, ale to se nedá srovnat. Pumpa parádní, cena taky. Nakopává fakt hodně, člověk má pak pocit, že odnese v zubech celý fitko. Při cvičení v pozdním odpoledni vynechávám, protože pak nespím (kofeinu jak cca 4 kávy). Je pravda, že se na něj snadno zvyká, takže postupem času už tolik nekope a člověk si na něm (nebo na těch "4 kávách" po ránu?) dost snadno udělá návyk a bez Nitroxu je to pak otrava cvičit, i když to vlastně už nic moc nedělá. Občas přijde ztvrdlý, ale neubírá to na funkčnosti.

2

NOčko

Za mě top v kategorii

2

Pecka

Nevím zda mám zkoušet jinou přichut tato si mě získala

1

Super

Chuťově bylo dobré. Jako nakopávač také není špatný, ze začátku lehké mravenčení ale to přešlo. Objednala bych znovu.

1

Nakopne, ale..

Tahle pumpa vzásadě plní co má. Nakopnutí tu je, začnete se potit všude možně, ale svědění obličeje a rukou je zezačátku celkem nepříjemný, než si člověk zvykne. S příchutí melounu jsem se trochu prala, malina šla vypít chuťově líp.

Nevyhovuje

Bohužel mi to nesedlo, brněly mě prsty a svědilo celé tělo, energii jsem asi měla vyšší, ale přes komplikace jsem to moc nepozorovala. Ale každému vyhovuje něco jiného, vím, že stejné problémy má někdo jiný třeba z produktu, který normálně používám a vyhovuje mi. Příchuť citron/cola mě neoslovila, musela jsem to rozmíchávat v litru vody, aby se to dalo vypít, jinak to bylo příliš sladké

kvalita/cena

Skvělý poměr cena/výkon

příjemné překvapení

Dlouho jsem chtela nejaky nakopavac vyzkouset. Jako první jsem šáhla po tomto od prom-inu a musím říct že jsem byla příjemně překvapená jak učinkem tak příjemnou chutí maliny. 15g balení vzorečku jsem si rozdělila na 3 díly, nechtěla jsem to hned přehnat, jelikož s tím nemám žádnou zkušenost. Náběh pozvolný, dlouho vydržel a nepocitila jsem zadne brnění rtů nebo neco podobné. Takže 5g je pro mě (59kg) víc něž dostačující! Zkrátka jsem si odjela těžký trénink na 210% a pořád mi nedocházely síly ani výdrž, za mě naprostá pecka :) určitě u něj zůstanu!