4,4
410 hodnocení

Rozhodně jeden z lepších předtréningových přípeavků – Jak "pump", tak agresivita a výdrž v tréninku mají rostoucí tendenci, jen mi přijde, že efekt nevydrží tak dlouho, jak by mohl. Jo a svědí mě z toho obličej

13

Super – Dobrý nakopávač za pěkné peníze. Dobrá pumpa, nakopnutí jak kdy, ale vetšinou funguje. Nejlépe nakopnutí cítím po noční :D Skvěle se rozpouští a "najíždí" rychle. Výdrž s ním je taky slušná. Funguje i při delším užívání. Piksla mě vydržela určitě tak 6 týdnů.

4

Návyková raketa – Zkoušel jsem jiné nakopávače, ale to se nedá srovnat. Pumpa parádní, cena taky. Nakopává fakt hodně, člověk má pak pocit, že odnese v zubech celý fitko. Při cvičení v pozdním odpoledni vynechávám, protože pak nespím (kofeinu jak cca 4 kávy). Je pravda, že se na něj snadno zvyká, takže postupem času už tolik nekope a člověk si na něm (nebo na těch "4 kávách" po ránu?) dost snadno udělá návyk a bez Nitroxu je to pak otrava cvičit, i když to vlastně už nic moc nedělá. Občas přijde ztvrdlý, ale neubírá to na funkčnosti.

2

NOčko – Za mě top v kategorii

2

Pecka – Nevím zda mám zkoušet jinou přichut tato si mě získala

1

Super – Chuťově bylo dobré. Jako nakopávač také není špatný, ze začátku lehké mravenčení ale to přešlo. Objednala bych znovu.

1

Naprosto skvělý nakopávač, rozhodně můj nejoblíbenější. Kupuji pouze malinovou příchuť a pokud máte rádi ovocné příchutě - prom-in je jasná volba. Dobře se rozpouští, dodává dostatečnou energii a opravdu chutná! Jediná nevýhoda je balení, produkt se nevyrábí v žádném větším balení, což je opravdu škoda - jak peněz, tak především planety.

Skvělá předtréninkovka, používá už několik let a pořád super

Opravdu dobrý pre-workout, ale chutě mi moc nesedí. Nemohla jsem je kromě pomeranče skoro dopít a cítila jsem chemický ocásek, ale zvlaládla jsem to. Určitě jinak doporučuji a nejvíce příchuť pomeranč, ale samozřejmě každýmu chutná něco jiného.🥰

Osobně my víc vyhovuje Thor Fuel, ale rozhodně to není špatné. Po vypití jsem očekával stejné svědění jako u Thóra, to se ale nedostavilo. Namísto svědění se dostavilo pálení a to konkrétně v dásních. Byl to zvláštní pocit, myslím ale, že by se na to dalo zvyknout. Jako Pre-workout to (alespoň na mě) působilo. Plusem je určitě chuť. Zatímco malina chutná vcelku průměrně (jako taková hutnější malinovka), meloun chutná skvěle.