4,3
390 hodnocení

Rozhodně jeden z lepších předtréningových přípeavků

Jak "pump", tak agresivita a výdrž v tréninku mají rostoucí tendenci, jen mi přijde, že efekt nevydrží tak dlouho, jak by mohl. Jo a svědí mě z toho obličej

13

Super

Dobrý nakopávač za pěkné peníze. Dobrá pumpa, nakopnutí jak kdy, ale vetšinou funguje. Nejlépe nakopnutí cítím po noční :D Skvěle se rozpouští a "najíždí" rychle. Výdrž s ním je taky slušná. Funguje i při delším užívání. Piksla mě vydržela určitě tak 6 týdnů.

4

Návyková raketa

Zkoušel jsem jiné nakopávače, ale to se nedá srovnat. Pumpa parádní, cena taky. Nakopává fakt hodně, člověk má pak pocit, že odnese v zubech celý fitko. Při cvičení v pozdním odpoledni vynechávám, protože pak nespím (kofeinu jak cca 4 kávy). Je pravda, že se na něj snadno zvyká, takže postupem času už tolik nekope a člověk si na něm (nebo na těch "4 kávách" po ránu?) dost snadno udělá návyk a bez Nitroxu je to pak otrava cvičit, i když to vlastně už nic moc nedělá. Občas přijde ztvrdlý, ale neubírá to na funkčnosti.

2

NOčko

Za mě top v kategorii

2

Pecka

Nevím zda mám zkoušet jinou přichut tato si mě získala

1

Super

Chuťově bylo dobré. Jako nakopávač také není špatný, ze začátku lehké mravenčení ale to přešlo. Objednala bych znovu.

1

Nakopávač

Před cvičením hodně nakopne

Příchuť

Bála jsem se, jaká bude příchuť cola, ale příjemne me překvapilo.

nitrox

vždy když jsem si ho dal citil jsem se nějakou chvíli přestřelený, ale příchutě mají dokonalé

Nakopne, ale..

Tahle pumpa vzásadě plní co má. Nakopnutí tu je, začnete se potit všude možně, ale svědění obličeje a rukou je zezačátku celkem nepříjemný, než si člověk zvykne. S příchutí melounu jsem se trochu prala, malina šla vypít chuťově líp.