Reflex Nutrition Muscle Bomb

Reflex Nutrition Muscle Bomb - uživatelské recenze a hodnocení

Před-tréninkové přípravky

Reflex Nutrition Muscle Bomb - předtréninková formule v účinných dávkách

Pokud chcete více, pokud chcete zaznamenat výrazný posun, je nutné optimalizovat každou oblast na cestě za stanoveným cílem. Muscle Bomb® jako jedna z nejúčinnějších a nejsilnějších předtréninkových formulí na současném trhu nabízí účinné dávky jednotlivých složek, které jsou nekompromisně naladěny dle posledních „dvojitě zaslepených“ vědeckých studií (těmto parametrům odpovídá dvojitá dávka = 30 g). Mezi klíčové složky patří BCAA, citrulín malát, beta alanin, L-karnitin a betain. Součástí přípravku je energizující taurin, vitaminy skupiny B6 a B12, kyselina listová a VpNOS™ patentovaná směs získaná z extraktu jader hroznů a kůry borovice.

Produkt je k dispozici ve dvou verzích – s kofeinem i bez kofeinu.

Reflex Nutrition Muscle Bomb v bodech:

 • předtréninková formule v účinných dávkách založených na nejnovějších studiích
 • vysoký obsah aktivních ingrediencí
 • bez přidaných jednoduchých cukrů
 • neobsahuje umělá barviva
 • jednoduché a logické složení, vycházející z nejnovějších studií a poznatků
 • slazen stévií
Hodnocení celkem
4.4 / 5
9 hodnocení
Doporučuje
78 %
7 z 9 uživatelů

pecka,pecka a zase pecka .... dlouho jsem hledal nějaký NO produkt, který by neměl v sobě kofein, který mi nedělá dobře a zároveň mě dokázal pořádně nakopnout a napumpovat a konečně jsem ho našel, asi 20 minut po užití jsem myslel že do železa začnu kousat jak jsem byl nažhavenej na trénink .... fakt pecka a bez toho aby mi bylo zle z kofeinu, kterého jsou většina NO přípravků narvány .... jediné co hraje v neprospěch je cena,která je tzv. brutální :( ... ovšem kupujete Reflex a tím i kvalitu, takže kdo si to můžete dovolit tak tohle určo zkuste ;)

Přínosná recenze?
 • grep
  grep
 • ovocný punč
  ovocný punč

TOP

Zkoušel sem jich dost, ale tendle je bestovní. Pokud nepotřebujete 2 dny spát, berte ten s kofejnem. Pokud patříte mezi smrtelníky, chodíte cvičit večer a potřebujete usnout, protože ráno pracujete, sáhněte po bezkofejnové verzi. Osobně snad žádný razantní rozdíl mezi ne/kofejnem necítím. Fungují oba tak jak mají. Jen díky ceně nedávám plný počet.

Přínosná recenze?
 • ovocný punč
  ovocný punč

50/50

Podle účinku je za tuto cenu zbytečně drahý. Existuje spoustu lepších nakopáváčů, kdy budete chtít vytrhávat i parkety v posilce. Ale aspoň hezky prokrví a verzi bez kofeinu určitě nebrat (žádný hype v mozku).

Přínosná recenze?

Dobry

Dobry, ale jsou na trhu lepsi. Uz bych se k nemu nevrátil

Přínosná recenze?