Čistíme sklady! Slevy až 50 % – TPW, Bodylab, Biotech, Go Nutrition, Nebbia, ...

Zavřít upozornění

Reflex Nutrition One Stop Xtreme

Reflex Nutrition One Stop Xtreme - uživatelské recenze a hodnocení

Pro nabírání a regeneraci

Reflex One Stop XTREME - THE HARDCORE BUILDER

One Stop XTREME je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, která byla vyvinuta za posledních 15 let ! Koncepce celého produktu je určena pro všechny sportovce, jejichž cílem je nárůst svalové hmoty. Základ One Stop XTREME tvoří patentovaná směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro®, která je jako VŽDY v každé výrobní šarži produktu testována na garantovaný obsah použitých bílkovin a aminokyselin.

55 g speciální směsi bílkovin s postupným uvolňováním Quattro

Pravděpodobně nejsofistikovanější směs bílkovin a aminokyselin, která byla doposud vyvinuta a kterou nenaleznete v žádném jiném produktu. Základ tvoří kombinace dvou speciálních hydrolyzátů syrovátkové bílkoviny, bioaktivní syrovátkové bílkoviny a micelárního kaseinu.

Jednoduše řečeno – čtyři nejlepší mezi všemi! Jak speciální směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro® funguje? K maximálním výsledkům, potřebujete ty nekvalitnější bílkoviny, peptidy a aminokyseliny, které musí být navíc zastoupeny v optimálních poměrech. Těmi nejkvalitnějšími zdroji jsou syrovátková bílkovina a micelární kasein. Nicméně One Stop XTREME neobsahuje jenom „nějaký“ syrovátkový protein a „nějaké“ další bílkoviny. Základ tvoří dva speciální typy syrovátkového hydrolyzátu, což je vlastně bílkovina naštěpená na řetězce aminokyselin (peptidy) a volné aminokyseliny.

 • První složkou je tedy tzv. HIGH DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštepená pod nejvyšším stupněm hydrolýzy. HIGH DH obsahuje vysoký poměr volných aminokyselin, di a tri peptidů (řetězce dvou až tří aminokyselin). HIGH DH frakci vstřebává naše tělo nejrychleji, doslova ve vteřinách.
 • Další složkou je LOW DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštěpená pod nízkým stupněm hydrolýzy. LOW DH obsahuje vysoký poměr tzv.oligopeptidů a polypeptidů, tedy řetězců aminokyselin. LOW DH je tak po HIGH DH druhou nejrychleji se vstřebávající bílkovinou.
 • Třetí složkou je tzv. výběrový bioaktivní syrovátkový koncentrát, v kombinaci s CFM syrovátkovým izolátem (vysoký obsah BCAA a bioaktivních frakcí).
 • Čtvrtou složkou je čistý ultrafiltrovaný micelární kasein, který se vstřebává nejpomaleji a zásobuje tak organizmus esenciálními aminokyselinami po dobu delší než čtyři hodiny.

Pouze špičková kvalita: One Stop XTREME neobsahuje neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je sojový koncentrát, kolagen (bílkovina hovězího původu), kaseinát vápenatý, sušený vaječný bílek a další.

Obsahuje organické sacharidy s nízkým GI

Základ sacharidové směsi tvoří organické vločky a organický ječmen, které jsou bohaté na přírodní formy vitamínů, minerálů a dietní vlákniny. Tato směs je doplněna o Trehalózu, speciální formu sacharidu s nízkým GI. Trehalóza je neredukující cukr ze skupiny disacharidů. Skládá se ze dvou molekul glukózy, které jsou mezi sebou spojené 1,1–vazbou.Již skutečnost, že trehalóza může být syntetizována třemi různými způsoby, naznačuje, že je tato látka v těle velice významná. Zmíněná kombinace těchto špičkových sacharidů je garancí toho, že tělo je zásobováno velmi stabilní, dlouhodobou energií bez většího kolísání.

Aditivum 3.000 mg mTOR L-Leucinu - Je známo, že L-Leucin je nejsilnější aminokyselinou ze všech esenciálních aminokyselin.

10.320 mg BCAA v každé dávce - Díky použití bílkovin s vysokým obsahem BCAA (zdroj fermentace), obsahuje každá dávka One Stop XTREME 10.320 mg BCAA v rámci použitých bílkovin. Pokud přičteme aditivum mTOR L-Leucinu, který je také jednou z BCAA aminokyselin, dostaneme neuvěřitelný součet 13.320 mg BCAA!

5.000 mg patentovaného Creapure® kreatin monohydrátu - Creapure® je považován za nejúčinnější dostupný kreatin na současném trhu.

Prověřená, funkční dávka Beta-Alaninu - Každá dávka One Stop XTREME obsahuje 1.800 mg beta-alaninu.

10.000 mg Glutaminových peptidů - Glutaminové peptidy vstřebává tělo mnohem snadněji než samotný L-Glutamin, což má svůj význam zejména u produktů typu One Stop XTREME, kde absorpci ovlivňují další bílkoviny a aminokyseliny. Plnohodnotné dávky vitamínů Se 100% DDD všech důležitých vitamínů (pozn. pro 2 dávky denně) je One Stop XTREME naprostým unikátem mezi formulemi all-in-one.

Monomethionin zinku, citronan hořečnatý a Avena Sativa  - Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat výhody této kombinace, nicméně vlastní zkušenost Vám dá jednoznačnou odpověď..

Obsahuje stabilní probiotické kultury a trávící enzymy - Probiotické kultury LactoSpore® a komplex enzymů Digezyme® napomáhá při trávení a vstřebávání živin. Další složkou je BioPerine® , který zvyšuje využitelnost jednotlivých ergogenů. REFLEX NUTRITION Vás bude plně podporovat po celou dobu Vaší cesty Pokud chcete využít maximálně potenciál One Stop XTREME, je důležité se ujistit, že Vaše tréninkové návyky jsou nastaveny správně. Níže je uvedeno několik kroků, které je třeba dodržovat. V případě potřeby můžete také kontaktovat náš tým odborných poradců.

Hodnocení celkem
4.6 / 5
171 hodnocení
Doporučuje
97 %
166 z 171 uživatelů
Pavel Hroudný   Ověřený nákup
před 3 lety Publikováno dne 8. 10. 2016
před 2 lety Poslední aktualizace 18. 12. 2016
Hodnocení celkem:
 • vanilka
  vanilka
 • jahoda
  jahoda
 • čokoláda
  čokoláda
Zobrazit hodnocení další příchutě

Nikdy už nic jiného nechci!!

Je to prostě raketa!! Regenerace neskutečná a síla je taky větší, nárůst tam je!! ČOKOLÁDA a JAHODA pecka!! VANILKA je odporná, nebrat!!

Otakar Novák
před 5 lety Publikováno dne 18. 10. 2014
Hodnocení celkem:

Pres tri kila OSX ve me. V prve rade asi rict, ze se jedna o kvalitni vyrobek a u Reflexu asi neudelate chybu. Vybral jsem si prichut 'banofee' na doporuceni. Prvni dva napo jsem myslel ze se poz.. a pujdu ctyrkilovku vyhodit, nebo venovat kamaradum. Kdo totiz ma rad banany, ale nemusi bananove drzusy/napoje, tak presne pro neho toto neni. Dlouho jsem si zvykal, velice dlouho, nikdy sem s zadnym proteinem/gainerem nemel takove problemy. Aktualne uz se me to nehnusi, dokonce bych mohl i napsat, ze me chutna:). Je navic trosku hustsi a dat urcite 300-400ml vody. Nekdy me po nem byva trosku tezko (v netreninkove dny), po treninku super...Jesne drobnost me vadi - spatne se rozpousti. Na obalu je napsane, 'rozmixovat', to presne sedi, protoze shaker pomuze, ale obcas zustanou hrudky a zbytky na dne. Pak se naucite figle jako shakerovat, nechat chvilku stat a zase.., nebo proste prvne vodu, pak OSX..atd.Jo nekdo se tu zminoval o 'uzasnem oteviracim a zaviracim mechanismu'. Ten je uzasnej do doby, nez se nejen pokazi - vyjede z koleji, ale z pocatku, kdys je OSX plny, nejde natolik rozevrit, aby jste z odmerky vzdy neco nevysypali (mozna sem nemehlo jen ja, ale i cela rodina zkousela ;)), tak sem ho presypal jinam a je klid. S jinou prichuti bych si to uzil asi uplne jinak, ale hlavni jsou vysledky a ty jsou videt, takze samozrejme doporucuji! 9/10 za drobnosti, ktere neovlivni vysladky..

Robert Albrecht
před 5 lety Publikováno dne 8. 10. 2014
Hodnocení celkem:

Čokoláda parádní, ale banofee nebrat! Hnus od první dávky. Připadám si, jako kdybych pil nějaký noname gainer za pár stovek.

Viktor Janík
Viktor Janík   Ověřený nákup
před 21 dny Publikováno dne 1. 4. 2019
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda
 • cookies & cream
  cookies & cream

Pecka

Nic lepšího jsem snad neměl. Na doporučení jsem vzal tenhle komplexní protein a obrovská spokojenost. Máme další pixlu a myslím že není poslední!

Tomáš Moravec   Ověřený nákup
před 27 dny Publikováno dne 26. 3. 2019
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda

nevím nevím

Složení se zdá super (nechal jsem se zlákat recenzemi), ale po 2 měsících pravidelného dávkování přírůstek na váze nevidím významný...

Barbora Urbánková   Ověřený nákup
před 2 měsíci Publikováno dne 4. 3. 2019
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

Nic moc rozpustnost, jinak dobré

Petr Kotačka   Ověřený nákup
před 6 měsíci Publikováno dne 4. 11. 2018
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

Výborná volba

Po různých testech jsme došel k tomuto výrobku a zatím spokojenost, doporučuji.

Marek Ištvánek   Ověřený nákup
před 7 měsíci Publikováno dne 23. 9. 2018
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

___________

Chuťově čokoláda nic moc. Složení je kvalitní, ale produkt je strašně předražený. Stejný "koktejl" si dokážete doma namíchat z jednotlivých surovin za půl minuty a za třetinu ceny.

Petr Šmíd   Ověřený nákup
před 7 měsíci Publikováno dne 13. 9. 2018
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda
 • čokoláda
  čokoláda
 • vanilka
  vanilka
Zobrazit hodnocení další příchutě

Super kvalita

Dokonalá směs pro maximální výkon. Perfektní stravitelnost a vydatnost - zažene hlad.

Libor Hájek   Ověřený nákup
před 8 měsíci Publikováno dne 28. 8. 2018
Hodnocení celkem:
 • vanilka
  vanilka
 • jahoda
  jahoda
 • čokoláda
  čokoláda
Zobrazit hodnocení další příchutě

Topovka

Ve všech ohledech super všem doporučuji!!

Jiří Dolejší   Ověřený nákup
před 9 měsíci Publikováno dne 18. 7. 2018
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda

Perfektní !

za mě TOP -rozpustnost,chuť,a jde to po 3 týdnech znát za mě doporučuji

Vladimíra Kokalevská
Vladimíra Kokalevská   Ověřený nákup
před 10 měsíci Publikováno dne 20. 6. 2018
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

Topovka :)

Přítel se do proteinu natolik zamiloval, že už jiný odmítá pít :))) konzistence hustší, krásně nasytí, příchuť čokoláda úžasná a výsledek na těle je perfektní :)

Jaroslav Papst   Ověřený nákup
před 10 měsíci Publikováno dne 18. 6. 2018
Hodnocení celkem:
 • vanilka
  vanilka

Funguje...bohužel vedlejší účinek je v mém případě alergie.

Po stránce výkonu a regenerace není co vytknout, nic lepšího jsem nepoznal. Bohužel mám smůlu, zkoušel jsem s časovými odstupy už 3 balení a vždy se dříve nebo později dostavila alergická reakce - vyrážka ruce a břicho. Vzhledem k množství látek obsažených ve výrobku se těžko určuje na kterou složku mám alergii.

Petr Fojt
Petr Fojt   Ověřený nákup
před 11 měsíci Publikováno dne 14. 5. 2018
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

Nejlepší potréninkovka!

Myslím že o tomto produktu už bylo napsáno tolik superlativů, že každá další recenze je zbytečná. Tak jako u ostatních produktů od Reflexu neuděláte ani s One Stop Xtreme chybu. Po tréninku naprosto ideální koktejl, který zaplácne okno mezi tréninkem a potréninkovým jídlem a doplní vám jak široké spektrum bílkovin tak také množství kvalitních sacharidů. Vynikající chuť a mísitelnost je již pouze příjemným bonusem. Jednoznačně doporučuji!!

Adam Masura   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 24. 4. 2018
Hodnocení celkem:

Skvely All-In-One

vyborny pomer cena/vykon

Čižinský Karel   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 15. 3. 2018
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda

OK.

Po letech se vracím k cvičení a přečetl jsem si pochvalnou recenzi na tento výrobek. Nyní již mohu dát i za sebe pouze doporučení. Již po 2 dnech užívání jsem začal pozorovat znatelné zlepšení jak v celkové kondici, tak v následné regeneraci po cvičení. Příchuť jahoda mi vyhovuje a super se rozmíchává v šejkru. Za mne ok.

Václav Odstrčilík   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 15. 1. 2018
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

RN One Stop Xtreme

Skvělá rozpustnost, stravitelnost, velice dobrá chuť. Velmi komplexní a co se týká složení skvěle postavený gainer.

Martin Budínský   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 3. 1. 2018
Hodnocení celkem:
 • vanilka
  vanilka

první protein , po kterým mi nebylo špatně

Daniel Dvorský   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 2. 1. 2018
před rokem Poslední aktualizace 8. 1. 2018
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda

Gainer

Chuť nebyla nicmoc, ale prichut jahoda je ze vsech nejlepsi. Obsahuje také kreatin. V novějším obalu chybí malá odměrka, avšak chuť se výrazně zlepšila

Pavel Boháček
Pavel Boháček   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 2. 1. 2018
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

Doporučuji.

Výborná chuť a výsledky v kombinaci se správnou stravou vyditelné a na váze a síle zřejmé už po 3 týdnech.

Milan Peter   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 30. 11. 2017
Hodnocení celkem:
 • vanilka
  vanilka
 • jahoda
  jahoda
 • čokoláda
  čokoláda
Zobrazit hodnocení další příchutě

Jeden z mála "gainerů" pro endomorfy

Jakub Havlíček   Ověřený nákup
před rokem Publikováno dne 11. 11. 2017
před rokem Poslední aktualizace 11. 11. 2017
Hodnocení celkem:
 • vanilka
  vanilka
 • čokoláda
  čokoláda

Doporučuji, avšak s výhradami

Vyzkoušel jsem čokoládu a vanilku. Mám-li hodnotit sám za sebe, pak doporučuji chuťově Vanilku - nepřijde mi tolik "chemická". Záleží samozřejmě na zředění vodou. Šokovalo mě dávkování a s mými cca 88kg ho tedy fakt nedodržuju. To se fakt nedá. Jedna odměrka je velká jak naběračka ze školní jídelny, a dle návodu bych takové měl do sebe nacpat 4 za den :-D. Zvládnu dvě. jednu jako svačinu a druhou po silovém tréninku rozpuštěnou v 600 ml vody. Je to šíleně sytý a nejsem na to zvyklej (můj první gainer). Nicméně ho testuji při svém prvním korte tréninku a musím říct, že asi funguje skvěle. Hodnocení časem případně upravim, když vyzjistím víc :-)

Filip Doležal
Filip Doležal   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 3. 9. 2017
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda
 • jahoda
  jahoda
 • vanilka
  vanilka
Zobrazit hodnocení další příchutě

nejvyhovující protein

Kupuji jen doplňky od reflexu a nedám na ně dopustit. Určitě doporučuji

jiri kaspar   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 6. 8. 2017
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda
 • jahoda
  jahoda
 • vanilka
  vanilka
Zobrazit hodnocení další příchutě

nejlepsi

nejlepsi, mohu jen doporucit

Filip Doležal   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 4. 8. 2017
Hodnocení celkem:
 • vanilka
  vanilka
 • čokoláda
  čokoláda
 • jahoda
  jahoda
Zobrazit hodnocení další příchutě

TOP na nabírání

Za mě top, na aktinu super cena.

Tomáš Hanzlík
Tomáš Hanzlík   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 19. 7. 2017
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

Špičkové složení, chuť čokolády na pováženou

Objednávám celkem pravidelně, ale furt si musím zvykat na chuť. Hlavně po ránu. 2 odměrky ředím do cca 220ml a celkem mi dělá problém ho vypít i po snídani, kdy je žaludek na další příjem připraven. Po cvičení je to v pořádku, když je tělo zničený, tak mi chuť ani konzistence nevadí. Co se týče výsledků, tak jak tady někdo psal, že z toho poroste jak šílený, tak sem nic takovýho nezaznamenal. Samozřejmě neříkám, že tam pokrok nebyl, složení je špičkový plus s kvalitní stravou se výsledky dají pozorovat. Samozřejmě nezáleží jen na tom. Příchuť nalačno 2,7/5 Příchuť po cvičení 4,5/5

Marek Kvapil   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 13. 7. 2017
před 11 měsíci Poslední aktualizace 13. 5. 2018
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda
 • čokoláda
  čokoláda
 • vanilka
  vanilka
Zobrazit hodnocení další příchutě

Nejlepší věc

Nemůžu říct na OSX nic jiného, než jen chválu. Lepší produkt prostě neexistuje. Reflex je špička, i když pro někoho "drahá" (za kvalitu se prostě vyplatí platit), která prostě funguje.

Vojtěch Tater   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 1. 7. 2017
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda
 • vanilka
  vanilka

Nejlepší All in one produkt

Robert Radler   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 1. 6. 2017
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda
 • čokoláda
  čokoláda

Výborný pro začátečníky

Vše co potřebujete v jedné velké pixle :) ! Příchut jahod chutná výborně(vůbec není sladká),já osobně preferuji čokoládu(té se nedá nikdy přepít).

Matěj Bělohlávek   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 26. 5. 2017
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

paráda

Karel Balát
Karel Balát   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 14. 5. 2017
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

TOP produkt

Perfektni složení

Jan Padrta   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 18. 4. 2017
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda
 • čokoláda
  čokoláda

Top !

Pro tělo to nejlepší

Zdeněk Duchek   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 10. 4. 2017
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda
 • jahoda
  jahoda

Můj první all-in-one

Zatím užívám něco přes týden, s chutí jsem moc spokojený. Čokoláda je bomba, jahoda není zlá :) Za tu chvilku mám asi 1-2kg navíc a cítím se celkově "větší". Jsem zvědav, co to udělá až doberu celých téměř 6,5kg...

Tomáš Pulkrábek   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 26. 2. 2017
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda
 • čokoláda
  čokoláda

Kvalitní složení

Chuťově výborné, zejména čokoláda. Kvalitní složení.

Martin Goldammer   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 18. 2. 2017
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda
 • jahoda
  jahoda

Složení dobrý, stravitelnost ne

Co se týče složení, tak tam není co dodat, bohužel nevím jestli je to jen můj problém, ale stravitelnost je mizerná a naposledy jsem to zažil u produktu z třetí cenové třídy. Chuťově jsem vyzkoušel jahodu a čokoládu a ani jedna příchuť žádná hitparáda. Ale suplementy nejsou o chuti ale o to co to člověku většinou dá, takže neřeším.

Radek Tlaskal   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 30. 12. 2016
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

Pohodicka

Osx slape tak jak ma. Jiste je treba upravit davkovani. Prichut cokolada je v pohode, rozpustnost taktez. Jen ta cena no, ale je to jak se vsim od Reflexu. Lze doporucit, ale zazraky bez stravy, treninku, sam jiste neumi.

Robin Polák
14.2.2017 18:05

ahoj chtěl bych se zeptat jestli ho používáš i před tréninkem nebo jen po tréninku? Myslíš že před tréninkem by to bylo zbytečné? Chtěl jsem začít brát i před ale chtěl jsem se napřed někoho zeptat a slyšet jeho názor ;) děkuji :)

Radek Tlaskal
15.12.2017 11:34

Promin vsiml jsem si tveho dotazu az ted. Takze si myslim, ze uz bude ma odpoved o nicem, ale preci jen odpovim:-):-):-) Myslim ze je vcelku jedno kdy a kolikrat denne si ho das. Musi ti to tak nejak zapadat do tvyho prijmu. Ja si ho dam nekdy jako snidani nekdy jako svacu. Doplnuju tim to co nejsem schopnej, at uz objektivne, nebo moji blbosti ujist. Ja nabiram fakt strasne tezko, takze me dost pomaha navysit prijem. Ale to je dost individualni. Je to na delsi debatu.ahoj

Václav Pavelek   Ověřený nákup
před 2 lety Publikováno dne 6. 12. 2016
Hodnocení celkem:
 • jahoda
  jahoda
 • vanilka
  vanilka
 • čokoláda
  čokoláda
Zobrazit hodnocení další příchutě

Záruka kvality, která ušetří práci

Kdysi jsem vše míchal sám, mnoho krabic, mnoho doplňků. Zde je vše v jednom, vyhovuje mi jak složení, tak stravitelnost. Navíc, jak je u Reflexu zvykem, vše ve vysoké kvalitě.

Anonymní uživatel
před 4 lety Publikováno dne 17. 2. 2015
Hodnocení celkem:

Parádní věc na přibrání a kvalitní regeneraci po tréninku. Za dva měsíce 6kg na horu. Parádní balení. Akorát rozpustnost trochu horší.

Pavel Jurča
před 4 lety Publikováno dne 26. 11. 2014
Hodnocení celkem:

Vážně doporučuju, je v něm obsaženo všechno, co je po tréninku důlěžitý, lepší po tréninkový suplement jsem zatím nepotkal :)

Petr Křivka
před 4 lety Publikováno dne 3. 11. 2014
Hodnocení celkem:

Super, za 10 dnu 2 kg nahoře.

Daniel Jansa
před 5 lety Publikováno dne 19. 10. 2014
Hodnocení celkem:

Reflex One Stop Xtreme 4350g je ta největší palba co jsem kdy měl!! Je to prostě Reflex Nutrition největší špička na trhu! ... Měl jsem příchut čokoláda naprostá pecka! Ale ještě větší palba je příchut Banofee!!! Do objemu tento suplement je bezkonkurenční!!! Vše 100% využije tělo! A naroste vám enormní svalová hmota! Samozřejmě vše se odvijí od jídelníčku! Doporučuji každému! A to i mým lidem,které trénuji! Za sebe a mohu říci i za většinu lidí co posilují a překonávají své překážky 10/10, kdyby bylo na mě dal bych 100/10!!!!

Michal Kotek   Ověřený nákup
před 5 lety Publikováno dne 30. 7. 2014
Hodnocení celkem:

Bezvadná věc, obsahuje to vše, co člověk potřebuje po tréninku. Možná to nemá až tolik sachrů a pro někoho 4 odměrky až moc bílkovin, ale to se dá všechno vykompenzovat jinak. Měl jsem příchuť banofee a jahodu a obojí chutná fakt dobře, žádná umělina, není to přeslazený. Takže za mě 10 bodů.

Martin Benda
před 5 lety Publikováno dne 24. 3. 2014
Hodnocení celkem:

Zachutnal mi až zhruba třetí den a od té doby si jsem si ho zamiloval. Co se týče funkčnosti-neuvěřitelná regenerace!!! Síla šla opravdu nahoru. 3x denně 200g masa se 100g natural rýže .. základní cviky a rostete neskutečným způsobem. Za mě nejlepší suplement co jsem kdy měl.

Tomáš Herbst
před 5 lety Publikováno dne 14. 2. 2014
Hodnocení celkem:

Chutově jsem měl lepší věci, ale.... sám jsem tomu nevěřil, že je to možné, ale po měsíci jsem šel z 89 na 94 kg a to mám sakra problém přibrat.. Naturálně do objemu paráda. Už 10 dní jsem vysadil a váha zůstala.. hodnocení 12/10!

Anonymní uživatel
před 5 lety Publikováno dne 14. 12. 2013
Hodnocení celkem:

Vše v jednom...příchutě vynikající - není co řešit 10 z 10.

David Machala
před 6 lety Publikováno dne 10. 10. 2013
Hodnocení celkem:

Zatím užívám asi měsíc a jsem maximálně spokojen. Dávkování jsem si upravil podle sebe a váha šla nahoru. Čokoláda skvělá, stravitelnost ok, prašivost minimální. Nevím, co bych zde vytknul. Pokud nechce někdo kupovat více suplementů a koupí tento, bude mít vše v jednom a bude určitě spokojen. Za mě plný počet bodů.

Jaroslav Dvořáček   Ověřený nákup
před 6 lety Publikováno dne 10. 10. 2013
před rokem Poslední aktualizace 8. 3. 2018
Hodnocení celkem:
 • čokoláda
  čokoláda

kvalita za trošku větší cenu

zatím to nejlepší co jsem měl, měl jsem čokoládu a byla super, těď mám banán a ten mi chutná ještě víc.doporučuji

Jakub Slováček
před 6 lety Publikováno dne 13. 9. 2013
Hodnocení celkem:

Do objemu vyloženě paráda. Za sebe 10/10.

Roman Slejška
před 6 lety Publikováno dne 13. 7. 2013
Hodnocení celkem:

Výborná chuť, ne moc sladká. Geniálně vyřešeno otevírání balení na plastový zip a jedinečné složení!

Anonymní uživatel
před 6 lety Publikováno dne 13. 12. 2012
Hodnocení celkem:

Skvělý přípravek! Je vněm vše a dobře chutná.Skvělá volba na silový a objemový trénink.Za jedno balení jsem přibral 5kg Samozdřejmě ne jen s něho!

Petr Jochec   Ověřený nákup
před 7 lety Publikováno dne 31. 3. 2012
Hodnocení celkem:

Celková spokojenost s produktem, nárůst cca 4 - 5kg po jednom balení.

Petr Ševčík
Petr Ševčík   Ověřený nákup
před 9 měsíci Publikováno dne 26. 7. 2018
před 3 měsíci Poslední aktualizace 9. 1. 2019
Hodnocení celkem:
 • vanilka
  vanilka
 • čokoláda
  čokoláda

Na bliti

V porovnani se smartlabs je toto kopa hnoje nakydaná v kbelíku.