Sales

V salesu komunikujeme se stovkami dodavatelů napříč Evropou, ale i s obchodními partnery z Kanady, USA, různých částí Asie a Indonésie. Kromě dostupnosti zboží zajišťujeme také novinky a akce. Nákupčí mají nejširší rozhled napříč fungováním obchodu a v mnoha ohledech svou pozici ve firmě sami definují. 

Produktový a admin tým zpracovává kompletní obsah e-shopu, od správy produktových karet, přes fotky, popisky, nutriční tabulky, zařazení do kategorií, až po zobrazení na webu. Kromě tvorby českých štítků na zahraniční produkty taky ověřujeme, jestli jsou produkty v souladu s českou legislativou. Díky tomu se vlastně neustále vzděláváme a dozvídáme nové věci z oblasti fitness a zdravé výživy.

Nedílnou součástí je také retail, v rámci Brna máme celkem tři prodejny, na nichž si zákazníci mohou nejen vyzvednout své objednávky, ale také nakoupit a především se s našimi prodejci o produktech, a celkově cvičení a zdravém životním stylu, poradit. Proto taky každý člen týmu prochází rozsáhlým vzdělávacím programem, který je zaměřen nejen na kompletní informace o našich produktech, ale i obecně na výživu. A milou samozřejmostí jsou pravidelné ochutnávky :) 

Poznej náš tým

Volné pozice 1

Nemůžeš najít tu správnou pozici pro tebe? Napiš nám.