SciTec Nutrition BCAA Xpress

SciTec Nutrition BCAA Xpress - diskuze k produktu

BCAA

SciTec Nutrition BCAA Xpress - speciálně formulovaná směs aminokyselin

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem (BCAA), jmenovitě leucin, isoleucin a valin, tvoří důležitou skupinu aminokyselin. Aminokyseliny BCAA patří mezi 9 důležitých esenciálních aminokyselin pro lidské tělo z toho důvodu, že si je samo nedokáže vytvořit. Jediným zdrojem těchto aminokyselin je naše každodenní strava a doplňky výživy.

Aminokyseliny s rozvětveným řetězcem tvoří více než 35 % zásob esenciálních aminokyselin ve svalových bílkovinách. Leucin, isoleucin a valin, jsou nepostradatelnými aminokyselinami, které můžeme zajistit z různých zdrojů potravy bílkovinného charakteru. BCAA lze přijmout i doplňky výživy, což se zvlášť doporučuje v době tvrdého tréninku nebo při fyzické práci.Naše formule BCAA XPRESS obsahuje leucin, isoleucin a valin v poměru 2:1:1 a protože je ve formě nápojového prášku, užíváním ve formě nápoje se dokáže rychleji vstřebat, než formule ve ve tvaru tablet. Zároveň je možné jej pohodlně popíjet i během tréninku.

SciTec Nutrition BCAA Xpress v bodech:

  • sypké BCAA
  • v poměru 2:1:1 ve prospěch L-valinu
  • možné popíjet i během tréninku
Celkem dotazů
4
5 odpověď
Dobrý den, bude v nejbližší době naskladněna příchuť hruška prosím? Dííky :)
Dobrý den, Nikolo, měli bychom ji naskladnit koncem tohoto týdne, nejpozději začátkem příštího. Děkujeme za strpení.
Mohu se zeptat jaké množství a jak často to užívat?
Dobrý den Filipe, optimálně užívejte jako při-tréninkový nápoj a to v dávce 10g, pokud Vám nevhovuje pít při tréninku, pijte 5g před tréninkem a 5g ihned po tréninku. Hezký den.
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli tyto BCAA obsahují nějaké sacahridy. Potřebuji BCAA bez sacahridů. A jak je to u balení 700g? Četl jsem tam komentář, že tam je akorát 200g sacharidů navíc. A PHB spiked mají nějaké sacharidy? Děkuji
Ani tyto, ani BCAA Spiked dle údajů výrobce neobsahují žádné sacharidy.
jedna podstatna vec obsah BCAA je zde stejny, jak u mensiho baleni xpress 500g, zbytek - tedy 200g - tvori sacharidy pro davku cistych 5g je tedy treba davkovat 7g :)
a to vis odkad ?
Dobrý den, Scitec aktualizoval nutriční hodnoty ochcuených verzí a ano, máte pravdu - dávka u ochucené verze je 7 g.