Semix Proteinová polévka

4
50 hodnocení

Hrachovka je moc super. Chutná jako klasická domácí hrachová polévka, jen rozmixovaná 😁. A je to 2v1. Když dáte míň vody, máte hrachovou kaši 😃. Z velký plus považuju to, že dost zasytí. A co se týče ceny, tak netřeba slov. Složení za mě taky v pořádku.

Tak toto mě nezaujalo...polévka se dala špatně rozmíchat a chutnala až moc jako proteinový prášek. Ani moje oblíbená špenátová příchuť to nezachránila.

Rychlovka, ale na klasickou čerstvou nemá :)

Jako první jsem zkusila rajčatovou. No neměla jsem odvahu to ani pozřít. Čeká na mě ještě hrachová, ale postup si asi něčím vylepším. Protože zalít pouze vodou asi není dostatečný 🙈

Raději si dejte normální polivku a protein k tomu.

Neurazí ani nenadchne – Když se dosolí a přidají se krutonky tak je fajn. Má umělý ocásek.

Hráškové překvápko – Hrachová za mě opravdu mňamka! Relativně zasytí, pokud nejste extrémní jedlík :D, Příjemně překvapila hustotou (krásná hustá a zároveň krémová), ale i chutí (i když souhlasím že možná malinko více kořeněná, zvlášť když nejste příliš zvyklí solit či kořenit). S klasickými "polévkami z pytlíku" se nedá vůbec srovnat, ideální volba pokud chcete rychlovku bez výčitek. Rozhodně můj nejoblíbenější produkt od semixu! (Kaše mě zrovna neoslovily)

Recenze – Rajčatová se vůbec nepovedla, má i velmi špatnou konzistenci. Hrachová je TOP a špenátová také obstála.

Polévka – Hrachová jako rychlovka super,dobře kořeněná, na mě možná až moc. Přidávám si do ní hrášek a fajn :). Rajčatová mě moc nenadchla.

Hrachovka – Trochu jsem se bála zkusit, ale s hrachovkou jsem moc spokojená 👍 Dobrá, akorát hustá polévka. Kdo má čas může vytunit kouskem opečené šunky nebo krutonky. Cítím úplně malinko nahořklou chuť, což podle mě dělá nejspíš hrachový protein, ale není to nic tragického. Jsem na jídlo dost frfňa a tohle mi vážně chutná