Celkem dotazů
9
16 odpověď
Muže to používat 15ti létě kluk ??
A jestli to mužů používat na probouzejí ráno dekuju
Dobrý den, Martine, ano můžete, ale určitě můžete taky nahradit kvalitním zeleným čajem. Přejeme pěkný den
Dobrý den, Martine, ano můžete, ale určitě můžete taky nahradit kvalitním zeleným čajem. Přejeme pěkný den
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli je množství látky v jedné tabletě při dopingové kontrole bráno na diskvalifikaci?
Dobrý den, Michale,podle současného dopingového listu WADA pro rok 2019 kofein na seznamu zakázaných látek není. Přejeme pěkný den
Dobrý den, použila jsem tento Caffeine spolu s SizeAndSymmetry Nutrition Synephrine. Při treninku se zapotím, ale jsem strašně unavená. Vůbec necítím, že by na mě Caffeine působil. Myslíte, že by na mě mohl mít Caffeine spolu se Synephrine opačný účinek? Děkuji za odpověď
Dobrý den, Kateřino, u caffeinu se může stát, že pokud na něj tělo není zvyklé a tzv. se "předávkuje," má opačný účinek než potřebujete. Kolik kapslí užíváte?
Jednu kapslí před tréninkem.
Zkuste tedy kofein na týden vysadit, aby se Vám snížila rezistence a poté jej začněte užívat znovu. Přeji hezký den
Dobrý den, může se tento výrobek používat zároveň s carnitinem se zeleným čajem?
Dobrý den, Lucie, ano tyto produkty kombinovat můžete. Přeji pěkný den
Děkuji moc za odpověď
Dobrý den, dá se tento vyrobek spojit s vyrobkem SizeAndSymmetry Nutrition Synephrine před treninkém ?
Dobry den, chtěl bych jsem se zeptat, který spalovač tuku je dobry, proto že s tím nemám moc zkušeností. Děkuji.
Zdravim, mezi funkcni latky napomahajici procesu spalovani tuku patri kofein, synefrin, egcg a neprimo mnoho dalsich latek, bezne doporucujeme red cell, ciste kvuli zkusenostem, ma prijemny efekt a kombinuje latky zminene. Pokud chcete neco budgetoveho, kofein se synefrinem v balicku je extremne oblibenou kombinaci, pravem.
Můžu si to dát, i když piju 3-4 kávy denně? Mám na mysli spíš při únavě, ne před tréninkem, to jsem zvyklá na synephrin... Děkuji
Dobrý den Kateřino, maximální doporučenou denní dávku kofeinu by jste při 4 kávách a kofeinové kapsli za den překročila ovšem vzhledem k tomu, že máte pravděpodobně zvýšenou toleranci na kofein, vyjímečně to je možné. DLouhodobě bych ovšem takový režim nedoporučoval a zařadil bych nějaké "bezkofeinové období" kdy by mělo docházet k upravení této kofeinové tolerance a zamezit jejímu dalšímu zvyšování. Hezký den.
Nevadí, když kapsle beru v 17 letech? Kolikrát často je mohu brát?
Obecně nevadí, avšak více jak 1 denně bych nedoporučoval a jakmile Vám přestane dostatečně účinkovat, doporučil bych 3 - 4 týdny pauzu zcela bez kofeinu, kdy se Vám získaná tolerance vytratí.
30min. před fyzickým výkonem?
15 - 30 minut před tréninkem na lačno mi přijde akorát.
Zdravím, :-) Je nutností brát tabletku nalačno a nebo to opravdu ovlivní účinky? Když si hoďku před treninkem nedám něco malýho, jsem nepoužitelná..:-/
Ovlivní se tím vstřebatelnost účinné látky, ono dost záleží co si dáte, pokud banán, pak můžete klidně s kofeinem a vstřebá se bezrpoblému - účinek bude stejný, ale třeba s ovesnými vločkami už by asi byl trochu problém, efekt by byl pozvolnější a opožděný, tohle je dobré vyzkoušet a dle toho přizpůsobit dávkování, kofein se vstřebá poměrně dost rychle, max 20 minut na lačný žaludek, pak si ještě můžete něco dát, osobně ale doporučuji cvičit alespoň 2 - 3 hodiny po jídle, pokud máte něco v žaludku, zbytečně vás to omezuje ve výkonech. Pakliže vám chybí energie, jednak vám pomůže kofein a pokud byste potřebovala něco dalšího, rozpusťte si 50g dextrózy do nápoje při tréninku, navíc můžete vypít ještě 20g před, ale zase musíte brát, že tělo bude s těmi sacharidy pracovat, nikoliv s rezervami - pakliže je váš cíl hubnout, dextrózu je dobré zcela vynechat.