4,6
274 hodnocení

Absolutně TOP kreatin! Dávkoval jsem dle verze A, po týdnu se mi dostavili účinky. Teď mám za sebou druhý týden a svaly jsou plnější, síla jde nahoru a jsem více nažílovaný. Bez kompromisu - nejlepší kreatin co jsem měl.

15

Hrozna rozpustnost

Rozmichavam s BCAAckem. Velmi spatna rozpustnost, ale da se to prezit. Jen je to neprijemne, jak to "krupe" mezi zubama. Ucinky jsem nepocitila.

Doporučuji

Začala jsem kreatin užívat 3 týdny zpět a musím říct, že je to znát. Za mě super!

První zkušenost - super!

Můj první kreatin v životě a teda musím říct, že jsem nadšen z toho, jak rychle roste síla. Moc jsem tomu nevěřil, ale vážně funguje nad očekávání!

Doporučuji vyzkoušet

Neudělá to z vás supermana, ale zlepšení výkonu a lepší regenerací pocítí po pár týdnech úplně každý. Mně pomohl!

Perfektní kreatin

Úplně se nerozpouští ale kvalita je super. Po běžném monohydrátu mi bývalo na zvracení, po tomhle Creapure vůbec nic. Suprově nabudí na trénink a ten má pak lepší kvalitu!

kreatin

cena odpovídá kvalitě, je to pecka

Velmi kvalitní forma Kreatinu, už jsem jich vyzkoušel řadu, ale se SAS jsem nejspokojenější.

Smíšené pocity

O kreatinu už toho bylo všude tolik.. Účinky to jednoduše má, hotovo. Nicméně po chuťové stránce je tenhle kreatin naprostá tragédie. Pokud je něco bez příchutě, očekával bych, že to opravdu nebude mít chuť a ne že to bude mít takovou, no dost zvláštní pachuť. Vyzkoušel jsem kombinaci čistě s vodou, s proteinem, s proteinem s mlékem, citronovou a pomerančovou šťávu, nějaké džusy a "šťávy" a jediný co zabralo byla višňová šťáva, jinak to byl vždycky porod.. Dokonce od doby kdy jsem ho míchal s proteinem mám k proteinu odpor. Zkrátka "no pain no gain" :D Takže vyzkouším i další výrobce a pak možná svou recenzi přehodnotím. 7/10 za kvalitu, balení a účinky

Super

Účel asi splňuje, nicméně mi přijde, že se špatně rozpouští - na dně zůstávají drtky, které poté skřípou mezi zuby, ale jinak je super.