4,7
250 hodnocení

Absolutně TOP kreatin! Dávkoval jsem dle verze A, po týdnu se mi dostavili účinky. Teď mám za sebou druhý týden a svaly jsou plnější, síla jde nahoru a jsem více nažílovaný. Bez kompromisu - nejlepší kreatin co jsem měl.

Přínosná recenze?

Perfektní kreatin

Úplně se nerozpouští ale kvalita je super. Po běžném monohydrátu mi bývalo na zvracení, po tomhle Creapure vůbec nic. Suprově nabudí na trénink a ten má pak lepší kvalitu!

Přínosná recenze?

kreatin

cena odpovídá kvalitě, je to pecka

Přínosná recenze?

Velmi kvalitní forma Kreatinu, už jsem jich vyzkoušel řadu, ale se SAS jsem nejspokojenější.

Přínosná recenze?

Smíšené pocity

O kreatinu už toho bylo všude tolik.. Účinky to jednoduše má, hotovo. Nicméně po chuťové stránce je tenhle kreatin naprostá tragédie. Pokud je něco bez příchutě, očekával bych, že to opravdu nebude mít chuť a ne že to bude mít takovou, no dost zvláštní pachuť. Vyzkoušel jsem kombinaci čistě s vodou, s proteinem, s proteinem s mlékem, citronovou a pomerančovou šťávu, nějaké džusy a "šťávy" a jediný co zabralo byla višňová šťáva, jinak to byl vždycky porod.. Dokonce od doby kdy jsem ho míchal s proteinem mám k proteinu odpor. Zkrátka "no pain no gain" :D Takže vyzkouším i další výrobce a pak možná svou recenzi přehodnotím. 7/10 za kvalitu, balení a účinky

Přínosná recenze?

Super

Účel asi splňuje, nicméně mi přijde, že se špatně rozpouští - na dně zůstávají drtky, které poté skřípou mezi zuby, ale jinak je super.

Přínosná recenze?

Spokojenost

Funguje jak má a není písčitý hlavně.

Přínosná recenze?

Voda?

Zdravím chtěl bych se jen zeptat kolik vody si dávate na tech 5g creatinu protože ho mám po prvé a nikde to nepíšou

Přínosná recenze?

Top kreatin :)

100% funkční a není cítit žádná pachuť.

Přínosná recenze?

Dobrý creatin

Chuť je idelaní nic necítíte. Doporučuji, ale spíše bych vzal ten od reflexu!

Přínosná recenze?