4,4
173 hodnocení

Spalovač

Výborný spalovač, nakopne vás, užívám klidně cca hodinu před tréninkem. Nedoporučuji užívat večer, když jdete cvičit pozdě, pak nastává problém se spaním a odpočinkem. Jediný menší problém jsou velké kapsle, kapsle musím zároveň zajíst i zapít. Jinak velká spokojenost.

Přínosná recenze?

Již 3 týdny užívám tento produkt a na váze -4,5kg. Samozřejmě jsem změnil i stravování, ale tento produkt mě skvěle nakopne a nabudí. Při tréninku se potím tak 4x víc, s užíváním Gold Cutu. Dávkuji 2 kapsle cca 30min před tréninkem a zatím dostačující. Další týden zkusím užívat i ráno na lačno. Tento výrobek skvěle funguje a mohu jej jenom doporučit.

Přínosná recenze?

Dokonalý

Po prvním použití 30 minut před tréninkem, super účinek .. mohu srovnt s red cells a řekla bych že gold cut je o pár % lepší :) Doporučuji :)

Přínosná recenze?

Kvalitní, velmi účinný spalovač, který dodá energii a opravdu skvěle nabudí. Stačí si vzít dvě kapsle před tréninkem. Dochází k maximální výdrži při tréninku a výraznému pocení. Již během prvního měsíce užívání se dostavil úbytek váhy. Po vyzkoušení několika spalovačů, mohu uznat, že tento spalovač je nejlepší, nepocítila jsem žádné vedlejší účinky a nadmíru splnil očekávání. Cena je velmi příznivá. Vřele doporučuji.

Přínosná recenze?

Lepší než Redcell

Redcell jsem dlouho považovala za favorita ve spalovačích, ale Gold cut ho předčil. Vícě mě nakopne, potím se jako prasátko a úplně stačí jedna kapsle před tréninkem.

Přínosná recenze?

Dobrý spalovač

Je to můj první spalovač a jsem s ním celkem spokojená. Sice mě teda moc nenakopne, do cvičení se mi nechce, ale jinak svoji funkci plní. Shodila jsem s ním 5-6 kg cca za měsíc a půl :)

Přínosná recenze?

wow

Dneska jsem zkusila poprvé a TY JO! Jela jsem při cvičení jak fretka. Neskutečné! zatím nemám více zkušeností, ale první dojem úžasný

Přínosná recenze?

SizeAndSymmetry Nutrition Gold Cut

Přípravek opravdu funguje, při tréninku s ním jedu na 200% :-) Doporučuji

Přínosná recenze?

Gold cut

Za mě top. Po použití se při cvičení neskutečně potím.

Přínosná recenze?

Senzace!!

Výborná záležitost!! Skvělý, skutečně funkční spalovač za super cenu, podle mě účinnější než mnohé dražší spalovače :-) Užívám jej minimálně 30 minut před tréninkem - akorát doporučuji pořádně zapít a neužívat před večerními tréninky :-)

Přínosná recenze?