4,4
51 hodnocení

Vyhozené peníze – Na mě naprosto neúčinkoval. Ani v nejmenším. Nepocítil jsem vůbec nic z toho, jak by měl přípravek působit. Vyhozené peníze na 100%. To jsem mohl rovnou jíst vatu, bylo by to stejné. Nedoporučuji ! Pokud chcete něco účinného poohlídněte se po jiném suplementu. Tenhle stojí za starou bačkoru. A možná že vývar ze staré bačkory by byl lepší.

6

Rozpaky – Pořad nevím, co si o tom myslet. Nějaké účinky jsem asi zaznamenal, ale nedokážu posoudit jestli to bylo čiste tímto produktem.

Tribulus – Jediný tribulus s garatovanym obsahem protodioscinu a super účinnost.

Zacal som to brat prvykrat az teraz, mam 32 rokov. Je to uplna blbost! Cisty marketing a nic viac. Necitim na sebe ziadne zmeny ani v libide ani co sa muskulatury tyka, sily atd. Osobne si myslim ze to funguje cisto na baze placebo. Chcel by som vidiet tie testy ktore tvrdia opak. Zbytocne vyhodene peniaze. Este sa pamatam ked som mal okolo 22 brali sme Diozgenin ten aspon fungoval na to libido - bolo to sialene :) ale toto bulharske 'cudo' je teda riadny oblb. Tot moj nazor. Mozno u niekoho funguje, ale u mna nie. Nikdy viac!

5

Zlepšení pocítěno, nicméně je mi 20 a nebylo to takový silný. Asi je to fakt pro starší týpky

Možná nejlepší Tribulus k dostání u nás, ale já jsem ho vůbec nepocítil a to ani při navýšení dávky na dvojnásobek doporučovaného maxima (tedy bral jsem 12 kapslí za den). Je ale pravda, že po dvou týdnech jsem to ukončil, tak jestli někomu nabíhá efekt později tak možná, já si ale nemohu dávat třeba měsíc 500Kč/týden jen za Tribulus. Nicméně každého organizmus reaguje samozřejmě jinak, takže jen upozorňuji, že ne každému to musí zjevně zabrat...

Super věc, je mi 48- vřele doporučuji!!!!!!

Výborná regenerace, funguje dlouhodobě, akorát mě teda najíždí s týdenním zpožděním.

1+

TOP