4,2
20 hodnocení

Něco nového, něco neojedinělého a něco safra dobrého! Kombinace masa, ořechů a ovoce je dokonalý nápad a vlastně v kuchyni ji vcelku dost často nám na talíři ! Za mě a moji rodinu určitě ano chuť a složení 1*! Na cesty na chuť!

2

Tak tohle mě mile překvapilo. Musela jsem ji hned zkusit. Zaujaly mě sušené švestky ve složení a je to moc dobré. Mně osobně chutná víc než samotné sušené maso, které jsem předtím vyzkoušela ještě pod značkou Aktin. Určitě znovu koupím.

1

Chuťově výborné. Jako nesladká svačina a kolo dokonalý. Osobně bych ve složení uvítal navíc pár nějakých semínek (slunečnice, dýně, ...)

Moc dobrý! Výrazná chuť hovězího masa podobně jako u jerků, zjemněná oříšky a švestkami. Klidně bych uvítala ještě verzi s vyšším poměrem masa a menším poměrem kešu. Super pro lidi, kteří nejsou tolik na sladké tyčinky a snacky.

M I L U J E M! Nádherná chuť masa. Výborné ako výživný snack. Brala by som aj verziu 100% BEEF <3

Na tohle jsem se velmi těšila, ale bohužel mi to maximálně nechutnalo a po jednom kousnutí to letělo do koše :(

Díky za recenzi Baru. Co přesněji ti na tyčce vadilo?

Dononalost! Jen by to mohlo být cenově dostupnější, protože člověk pak na to má chuť pořád :D

Je to chuťově dokonalé, avšak za 65Kč by tyčinka mohla být alespoň větší než 50g. Je to fakt drahé.

Zdravím Lukáši, tyčinka je vysoce nákladná vzhledem k ingrediencím, dlouhé době zrání masa a malovýrobě, abyste ji měl co nejdřív a co nejčerstvější. Kvalitní maso je drahé a asi by i mělo být vzhledem k tomu, jak náročné je chovat zvířata správně. Na druhou stranu víš, že si kupuješ top věc na trhu, kterou se nám možná časem povede s cenou dostat o něco níž ve větší výrobní škále alespoň u těch dalších ingrediencí jako jsou lokální švestky nebo opravdu chutné datle. Jsem však rád, že ti chutná! Velkej effort byl vynaložen při jejím vývoji 😌. Jinak tyčinka tohodle druhu není doslova tyčinka jako spíš nutričně prémiový snack. Takhle kvalitní hovězí v ultimátně mobilní a chutné formě je unique druh svačiny.
8