3,8
129 hodnocení

Chuť mě opravdu příjemně překvapila, koupím si znovu

obě příchutě a produkt jako takový mě překvapily, čekal všechno možné, i to, že to nebude poživatelné. A nakonec budu nákupy této položky určitě opakovat :-)

Zvláštní konzistence, hodně mastná a zbytečně moc pepře

Dokonalá chuť, konzistence. Fakt moc příjemné překvapení.

Snack spíš někam na cesty. Není špatný, ale je lepší kombinovat s něčím jiným nebo přikusovat kus pečiva. Nějak extra nenadchlo.

Na první ochutnání nezvyklá chuť, ale jak si člověk zvykne je moc dobrá a zasytí na delší dobu.

Nikdy jsem ještě sušené maso nejedla a toto chutnalo jako miny klobásky . Chuť i vůně skvěle

měl jsem smůlu na zkažené

Ahoj Tomáši, moc nás mrzí, že ti produkt nepřišel v pořádku. V e-mailu jsme tě požádali o číslo šarže a Vilgain Beef Bar ve skladu ihned prověříme. Pěkný den.

První ochutnání - absolutní bomba, objednala jsem jich hned balík. A těžko říct, jak se to stalo, jestli blbá várka, bublina při balení... Prostě mi, originálně zabalené, zkvasily. To je něco, do čeho fakt kousnout nechceš. Zvlášť v okamžiku, kdy po tyčince sáhneš na vlčí hlad, takže co jíš, si uvědomíš až po třetím soustu... Takže navzdory první dobré zkušenosti, tohle fakt nechcu opakovat...

Ahoj, vážíme si tvojí zpětné vazby, která nás zároveň moc mrzí. Zboží ve skladu ihned prověříme a danou šarži zkontrolujeme. Kontaktovali jsme tě na e-mail, kde tuto situaci dořešíme. Přejeme pěkný den.

slaná svačinka s vhodným zdrojem bílkovin