12
zodpovězených dotazů
Dobry den, Moze sa Maca kombinovat s ashwagandhou? dakujem
Dobry den, zvazujem Macu ale neviem, ktoru si vybrat a respektive aky je rozdiel medzi touto macou a GreenFood Maca? Dakujem za odpoved
Dobrý den, obsahuje laktózu? Děkuji.
Dobrý den, může se tento produkt brát s hormonální antikoncepcí ? Moc děkuji za odpověď.
Dobrý den, bude ještě někdy dostupná v Adaptogens balíčku?
Dobrý den, můžu mít maca vliv na menstruační cyklus? Začala jsem ji brát asi před dvěma týdny a teď mám už několik dní zpožděnou menstruaci, těhotná nejsem. Děkuji za odpověď.
1
Dobrý den, jen si chci ověřit dávkování, vámi uváděných 6-12 tablet se mi zdá nějak moc. Do teď jsem užívala bez přestávky 6 měsíců Macu od jiné firmy: 530 mg v 1 tabletě, s dávkováním 2 tablety denně, s upozorněním, že se nemá překračovat tato denní dávka. Vy uvádíte 3000mg až 6000 mg denně. jaká je tedy denní bezpečná dávka? Dá se i vaše Maca užívat např 3 tablety denně bez přes týdenní přestávky. Děkuji moc za odpověď.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se mohou prášky brát nezávisle na menstruaci, 3 týdny v kuse kdykoliv, nebo zda je lepší 3 týdny v kuse a poté mít týden pauzu od prášků v době, kdy menstruace probíhá? Děkuji :))
Dobrý den, může se maca brát i nalačno?
Dobrý den, chtěla bych se ještě doptat na dávkování. Podle popisku tedy chápu správně, že doporučujete Macu užívat 3 týdny, pak týden vynechat a znovu začít další “cyklus”? Nebo je možné brát tablety několik měsíců bez přestání? Děkuji za odpověď.
1