Vilgain Plant Protein Granola

4,9
33 hodnocení

Fakt jsem nečekala, že si z granoly sednu na zadek, ale prakticky do mě padla na posezení (takže koupi dalšího balení budu fakt zvažovat, haha). Měkká, vláčná, není moc sladká, 10/10.

tešila som sa, ale dosť ma táto granola sklamala, bola veľmi tvrdá, a bolo cítiť ako keby bola spálená. Radšej ostanem pri klasickej vilgain granole, tá nikdy nesklame :)

Ahoj Doroto, děkujeme za feedback. Tato granola obsahuje rostlinný protein, proto se chutí liší od té ,,klasické". V e-mailu od nás najdeš zprávu, kde jsme tě požádali o číslo šarže. Následně granolu prověříme. Hezký den.

Mód dobrá, zmizela hodně rychle

Tohle je asi nejlepší granola od Vilgainu, navíc je s proteinem a bez laktózy 🥹❤️ Je úplně super, že se rozšiřuje nabídka pro vegany a lidi trpící intolerancemi na lepek a laktózu (včetně mě🥲) 👍👌

Objednala jsem ze zvědavosti, protože Vilgain zatím žádnou granolu s pistáciemi neměl a rozhodně jsem nešáhla vedle! A skořice a jablko?! Naprosto dokonale! Chutná jako jablečný koláč. :) Top kvalita, chuť, na trhu žádná taková granola není.

Najlepšia granola akú som mala, naozaj, čistá závislosť 🤤

Môj nový favorit brusnice a mak 🥰

Dokonalost!🤩🤩

Výborná granola! A výborná tak moc, že po zkonzumování balení na ni nemohu přestat myslet 😅 Až budu mít zahojenou čelist a půjde mi opět kousat, tak objednám znovu 🥰

Jako vážně? Tohle se mega moc povedlo!! Za mě naprostá dokonalost❤️