Vilgain Water Bottle, skleněná láhev s bambusovým víčkem kompletně bez plastu

4,8
46 hodnocení

Moc hezká a ladí mi k boxu a celkově se z ní dobře pije :) DOKONALOST ALE TAKOVÝ AKTIN JE ,,,

Tak nejenom, že mi flaška přišla poškozená, ale ještě k tomu lžou o obsahu flašky v mililitrech. Ta flaška má reálně 500 ml, maximálně 550 ml. V žádném případě nemá 600 ml. Dejte si pozor!!!!

Ahoj Kláro, pokud přijde zásilka rozbitá, obrať se rovnou na email podpora@aktin.cz. Náš email najdeš ve schránce. Lahev je balena v kartonovém obalu, zboží zasíláme zabalené tak, abychom předešli poškození při přepravě. Pokud Ti lahev přišla rozbitá, došlo k tomu patrně přepravou. Obsah lahve - 600 ml souhlasí. Hezký den

Skvělá láhev. I přes to že je skleněná, není těžká, dobře se z ní pije, udrží vcelku teplotu nápoje

Veľmi pekná jednoduchá flaša :) Ľuďom, ktorí majú problém s pitím vody sa bude určite hneď piť jednoduchšie :)

Dobře těsní. Narozdíl od většiny skleněných lahví s bambusovým víčkem má úzké hrdlo tak se mi z ní lépe pije. Má super minimalistický design... co víc napsat. Prostě fajn láhev!

Skvělá i na cestování. Na to, že je ze skla není příliš těžká

Jelikož nepiju nic jiného než vodu, tuto láhev jsem objednala hned po tom, co vyšla. Nejen, že je ze skla, což je velké plus, ale je krásná, minimalistická a v létě bude vypadat moc krásně naplněná vodou s ovocem😍

Som veľmi rada za tuto kúpu. Flaska je praktická, jednoduchá s krásnym dizajnom. 10/10🧡

Tahle láhev je jedním slovem dokonalost. Minimalistické zpracování a jednoduchý design. Velikostí se vejde do každého batohu.

Samotná láhev je fajn, ale ten obal je nekvalitní. Za poutko jsem lahev nesla pár metrů a už se začal horní lem obalu párat a lezou z něj nitě. To je velice mrzuté. Vše se však napravilo skrz zákaznickou podporu.

Zdravím, to nás mrzí. Ozvala jsem se na email, abychom společně vyřešili. Hezký den