4,6
127 hodnocení

Výborná, kvalitní čokoláda. Rozhodně doporučuji 🙂

Chuť čokolády mi přijde taková úmělá.

Výborná čokoláda s kvalitním složením bez zbytečných emulgátorů, lecitinů… Navíc veganská varianta pro ty z nás, co nesmíme mléko 😊

Koupila jsem horkou čokoládu, není špatná, ale čekala jsem od toho víc. Jedná se jen o nastrouhanou hořkou čokoládu. Navíc toho člověk musí dát do mléka opravdu hodně, aby to mělo aspoň trochu výraznější chuť, takže to rychle mizí. Příště si doma nastrouhám tabulkovou čokoládu a vyjde to nastejno a levněji..

Velmi chutná čokoláda.

Žiaľ ako alergik som kupovala tuto čokoládu s tým, že sa tu na stránke aktin-u neuvádza prítomnosť stopových množstiev mlieka. Po obdržaní však na samotnej čokoláde je mlieko uvedené v stopových množstvách, čiže pre mňa zbytočná kúpa.

Ahoj Sáro, děkujeme za tvoji zpětnou vazbu. Nechali jsme zkontrolovat složení a opravdu může produkt obsahovat stopy mléka. Ihned informaci přidáme i na e-shop. V e-mailu máš od nás zprávu s dalším postupem k řešení 😊. Pěkný den.

Ja som nikdy lepšiu nugatovu čokoládu nejedla 😍 mňam

Nejlepší hořká čokoláda kterou jsem kdy jedla 🤎

vyzkoušela jsem bílou čokoládu s vanilkou a hodně mě překvapila. má kvalitní složení a je moc dobrá. je dražší, ale u vivani čokolády cena odpovídá kvalitě.

Tahle mi ukázala, že "dražší" čokolády mohou být o tolik jiný - lepší!