4,7
64 hodnocení

skvělá chuť

Výborná čokoláda!

Toto je tak nekonečně dobrý, že bych si to raději už nekupovala, protože ji sníte na posezení a budete chtít další. Kvalitní čokoláda, mini kousíčky slaného karamelu...Nebe v puse, opravdu.

Výborná čokoláda, skvelá rozpustnosť, konzistencia.

Jedním slovem výborná! 👌

Výborná a jemná chuť. Koupila jsem ji tak nějak omylem a když jsem ji doma našla v balíku a zjistila jsem, že se ještě k tomu jedná o čokoládu bílou, říkala jsem si, že to budou vyhozené peníze, že určitě bude chutnat uměle. Vůbec ne! Lepší bílou čokoládu jsem snad nejedla. Bohužel je ale opravdu velmi tenoučká a zmizí téměř hnedka

Kvalitní bílá čokoláda – Jsem opravdu velký milovník bílé čokolády. Bohužel v obchodě se nedá žádná kvalitní sehnat. Naštěstí aktin prodává tuto uplně boží <3 Cena rozhodně odpovídá kvalitě a stojí to ta to. Pro všechny milovníky bílé čoko - kupte si ji, nebudete litovat, ba naopak. :D

Miluju! – Už nějakou tu dobu jím jen vysokoprocentní čokolády a s Vivani jsem moc spoko! U těch 92 % sem tam i křupne kakaový bob... no prostě pecka!

Sladkých 92% – Jediná čokoláda s tak vysokým podílem kakaa, které klidně sníte celou tabulku ;)

Výborná čokoláda – Skvělá kvalitní čokoláda, patří mezi mé oblíbence. Vřele doporučuji. Vaření, pečení, na smlsnutí...opravdu se hodí na cokoliv.