4,2
44 hodnocení

Veganská tyčinka - vynikající. Všem doporučuji.

Veganská alternativa sladké pochoutky brownies. Nečekala jsem, jak moc dobrá bude.. Určitě neobjednávám naposled, a to ani nejsem vegan!

Žánru cenu moc malinké.

Väčšina podobných "zdravých" tyčiniek mi nechutí, ale táto je fakt super. Nevadí mi ani relatívne malé balenie, len tá cena keby bola trošku výhodnejšia :D

výborné, doporučuji, zajímavá chuť

Za tolik peněz málo muziky – Tyčinka je opravdu maličká a má extrémně pudrovou pachuť, za mě určitě ne. Za stejnou cenu radši příště koupím větší a chuťově lepší tyčinky.

cena – jsou výborné, ale opravdu malé v porovnání s cenou :(

Skvělé složení, chuť i konzistence – Všechny příchutě jsou naprosto úžasný. Obsahují kousky ořechů a ovoce. Textura je příjemně měkká a rozplývá se na jazyku. Množství mi přijde tak akorát, jako ideální svačinka, která má naprosto boží složení. Rozhodně stojí za vyzkoušení.

Super chuť, ale málo proteinu – Britské produkty bývají vymakané do detailu, protože musejí uspět v obrovské konkurenci, a tento není výjimkou. Už podle krásného designového obalu jsem tušila, že brownie bude chutnat skvěle, a nezklamala mě! Pomeranč a cherry bakewell jsou nej příchutě, cherry bakewell chutná úplně marcipánově. Kosos/kešu chutná jako vánoční kokosové kuličky! Protein není vůbec cítit. Jednu hvězdičku dolů dávám proto, že proteinu by tam rozhodně mohlo být více.

Zmizelo rychle – Můžu jen doporučit