4,5
161 hodnocení

Neurazí

Nebyla špatná, ale ani nic, co bych potřebovala znovu😊

3

Velmi překvapila!

Podle obalu jsem se tyčinky dost bála, ale Terezka z instagramu terezasdiary ji velmi chválila tak jsem ji objednala. Vím že bych neměla soudit podle obalu, ale jak jinak vybrat tyčinku? Kdyby ji Terezka nechválila určitě ji nekoupím. Takže jsem tyčinku otevřela a jako první mě přivítala krásná vůně belgické čokolády, která obalovala tyčinku. Bohužel jsem ji měla v teple, takže se mi roztekla. Určitě dopuručuji dát do lednice, chutná tak ještě lépe. Při kousnutí mě překvapily velké kusy arašídů, které nebyly moc tvrdé ani moc měkké takže se krásně kousaly. Kolem arašídů už zbyla jenom malá vrstva tyčinky, která nechutnala vůbec uměle. Vlastně jediné co bych nakonec mohla tyčince vytknout je její velikost, je tak malinká! Ted mám na cestě další příchut a to lískový oříšek tak se na něj moc těším.

1

Nejlepší tyčinka

Moje nová závislost, krásné složení a chuť ještě lepší! Musím vyzkoušet i ostatní příchutě.

Nic moc

Bohužel pro mě byla dost bez chuti, taková nijaká😏

koupila bych znovu,ale

příchuť slaný karamel opravdu chutná jako snickers,ale znovu bych si ji už asi nekoupila,protože občas na konci sousta byla cítit pachuť po tom hráškovém proteinu. za to příchuť arašídové máslo je naprosto skvělá,jsou tam kusy arašídů a žádná pachuť po proteinu tam není,nejradši bych si jich koupila tak 10 do zásoby,doporučuju.

Povedená

Povedená tyčinka. Jde pěkně cítit struktura a příchuť (velké oříšky, karamel,čokoláda,datlová pasta) :-) Je měkounká.

Miluju!

Pane bože, tohle? Já se zamilovala. Bohatá, přírodní, s krásným složením a chutnající jako nebe. Prosím doživotní zásobu tohohle. Slaný karamel krásně měkoučký, příjemně do oříškova (i když je neobsahuje) v opravdu kvalitní hořké čokoládě....Ano, ano, ano...!<3 Potřebuji všechny příchutě a od každý alespoň 50 kousků! Já ji snad odpustím i vyšší hodnotu jednoduchých cukrů...<3

Yummy

Doporučuji, svou chutí připomíná snickers.

skvělé

Příchuť slaný karamel naprosto boží.

Dokonalost

Tyčinka slaný karamel je nebe v puse. Hodně zasytí, což se dá předpokládat při pohledu na energetický příjem.