4,4
185 hodnocení

Neurazí

Nebyla špatná, ale ani nic, co bych potřebovala znovu😊

4

Velmi překvapila!

Podle obalu jsem se tyčinky dost bála, ale Terezka z instagramu terezasdiary ji velmi chválila tak jsem ji objednala. Vím že bych neměla soudit podle obalu, ale jak jinak vybrat tyčinku? Kdyby ji Terezka nechválila určitě ji nekoupím. Takže jsem tyčinku otevřela a jako první mě přivítala krásná vůně belgické čokolády, která obalovala tyčinku. Bohužel jsem ji měla v teple, takže se mi roztekla. Určitě dopuručuji dát do lednice, chutná tak ještě lépe. Při kousnutí mě překvapily velké kusy arašídů, které nebyly moc tvrdé ani moc měkké takže se krásně kousaly. Kolem arašídů už zbyla jenom malá vrstva tyčinky, která nechutnala vůbec uměle. Vlastně jediné co bych nakonec mohla tyčince vytknout je její velikost, je tak malinká! Ted mám na cestě další příchut a to lískový oříšek tak se na něj moc těším.

1

Super sváča

Moc dobrý rychlý snack!

Recenze!

Slaný karamel je moooc fantastická, chutná jako Snickerska! Doporučuji, koupím znovu.

Mňam

Příchuť Slaný karamel mi chutná úplně stejně jako snikerska, hrozně mě to překvapilo. Už jsem si odvykla na tak sladkou chuť, takže bych ještě trochu víc ocenila, kdyby byla méně sladká, ale jinak je skvělá. Vůbec bych neřekla že je vegan:) <3

Je dobrá

Jde hodně cítit hořká čokoláda a káva. Chuťově je dobrá, není moc sladká. Má docela dost kalorií na to jak je maličká. Je to fajn tyčinka ale mám jiné favority.

Dobré veganské tyčinky

Chuťově velmi dobré, žádná pachuť ani ocásek. :) Složení není sice nejlepší (přesto mnohem lepší než má většina podobných tyčinek), ale jednou za čas je to příjemná obměna / doplnění jídelníčku. Slaný karamel chuťí trochu připomíná Snickers či podobnou tyčinku (akorát bez arašídů). Malé křupavé kousky skvěle doplňují celkovou texturu - výbornou vegan čokoládu a sladký jemný "krém". :)

Nejlepší tyčinka

Moje nová závislost, krásné složení a chuť ještě lepší! Musím vyzkoušet i ostatní příchutě.

Nic moc

Bohužel pro mě byla dost bez chuti, taková nijaká😏

Lepší než snickerska

Příchuť arašídové máslo je moje "guilty pleasure".