Zdravý den Ochucené kapky se Stévií

4,3
135 hodnocení

Citrónové kapky se stévií – Kapky jsou opravdu sladké a výrazné, stačí pouze několik kapek i do pořádné porce ovesné kaše :D dost velké balení za super cenu. Používala jsem pouze klasické kapky s umělými sladidly, bylo na čase přejít na stévii. Umělých je všude dost.. :D

2

Zvláštní chuť – Stévie má svou specifickou (pa)chuť. Je fajn, že stačí jedna kapka a máte oslazeno. Každopádně pokud není člověk zvyklý na toto sladidlo, je dost možné, že mu to chutnat nebude. Co oceňuji je nulový obsah kalorií, což se v dietě hodí.

1

Stevia kapičky – Už par kapiček vaše jídlo krásné osladi, osobně je používám do kávy nebo do tvarohu/ jogurtu. Ještě bych je chtěla vyzkoušet v ovesne kaši.

1

Sladké akorát – Stačí pár kapek :)

1

Bez příchuti – Hodí se do pečení, vaření, kaší...

1

Laska – V kombinaci s tvarohem chutna jeste lip jak pribinacek ?

1

Stévie – Všechny výborné ?

1

Super – Úžasné na dochucení při pečení nebo do tvarohu.

1

Doporučuji – Asi nejlepší stévia kapičky, co jsem zatím měla. Opravdu hodně dobrá sladivost, minimální chemická pachuť, krásná vůně. Určitě doporučuji vyzkoušet. :) Poměr kvality a ceny je dobrý.

1

Naprosto bezkonkurencni sladidlo – Tak na tyhle kapicky jsem se neskutecne tesila. Stevii jako takovou pouzivam uz x let, ale vzdy mi vadila jeji specificka chut v dezertech apod. Tyhle kapicky jsou ale chutove naprosto skvele. Neni jim co vytknout! Uz jsem je zkousela do kase i do tvarohoveho dortu a sladivost perfektni.

1