4Slim Čekankový topping

4,7
81 hodnocení

Dobrý chuť.

závislost!

Nejlepší dochucovadlo. Mám doma klasický, borůvkový a slaný karamel a všechny jsou dokonalé. Borůvkový je lehce tekutější ale opravdu tam cítíte chuť borůvek. A slaný karamel, opravdu nejlepší příchuť na světě. Nepoznáte rozdíl, identická chuť.

dobré, slaďoučké

Super sirup. Skvěle dochuti palačinky, tvaroh, kaši. Cokoliv co potřebujete. Nejlepší za mě byla příchuť slaný karamel je krásně sladká možná až moc. Jahoda byla taky super bez žádného umělého ocasku. Čokoládová příchuť ale za mě teda nejslabší..

Dobrý den, bohužel mi topping čokoláda dorazil s bílými kousíčky na vršku, vypadalo to jako plíseň, doba spotřeby byla v pořádku. Nevěděla jsem co to je jestli to není nějaká usazenina, jelikož jsem topping používala poprvé, v obchodě jsem koukala a tyto toppingy to nemají, za 14 dní se to rozšířilo po celém vršku a bylo jasné, že to je plíseň, celý ho teď vyhodím což mne mrzí, bohužel jsem ho i dvakrát použila, moje chyba, pořád jsem si říkala, že to plíseň být nemůže... Jinak celý nákup byl v pořádku.

Také mám stejný problém, ale vypadá to, že by to mohla být vážně usazenina. V obchodě to měl totiž každý topping.
Zdravím, vzniklá situace nás mrzí. Pokud zboží není v pořádku, ozvěte se nám na email podpora@aktin.cz s fotografií a číslem šarže/spotřeby. Rádi prověříme. Ozvala jsem se do emailu. Hezký den

Nečekala jsem že bude až tak dobrej 😃. Používám ho do ledové kávy místo karamelu, abych si nezvedala cukr. Chuťově je fajn, opravdu slaný karamel. Je tam maličko ocásek, ale rozhodně je to pro mě lepší než ocásek stévie.

Absolutni food porno.

zatím vyzkoušen tento a jahoda a za mně jsou perfektní :)

Opravdu výborné ,skvělé do ledové kávy 👌