4Slim Prebiotická čekanková vláknina

4,9
59 hodnocení

Nejlepší,chutná dobře a pomáhá ❤️

Velmi mile mě překvapila. V kalorických tabulkách mi to hezky zvedá vlákninu a chuťově je dobrá jako sladidlo do kaší apod. :) Za mě pecka!

Za mě úplně super, čekanku používám do bílého jogurtu, do těsta na lívance nebo palačinky - prostě na oslazení čehokoliv. Skvěle doplní potřebný denní příjem vlákniny!

Čekanku mám rád, nikdy mi nedělala problémy (ani při konzumaci cca 30g denně). Tato "probiotická" však ano.., popravdě většina produktů od 4slim mi přijde taková trochu jiná (měl jsem od nich ořechové máslo a také nic moc). Každopádně pokud by vám tato čekanka nevyhovala, doporučuji vyzkoušet jiného výrobce.. benefity jsou u čekanky jasné a rozhodně lepší alternativa než běžný cukr.

Nezvedá glykemii a dochutí. Doplní vlákninu.

Doporučuji – Přidávám do kaše i do jogurtu, za mě super.

:) – chutné a zdravé sladidlo.mám zatiaľ odskúšané len do kaše a je super

Milujem! – Toto je také skvelé, že môžem jedine odporúčať. Som veľmi rada, že to nie je príliš sladké ako taký čakankový sirup, pretože také ja až nemusím. Jedno veľké plus určite.

Doporucuji – Tuto značku jsem si oblíbila díky cekankovemu sirupu a ba jejich prebiotickou vlákninu jsem byla hodně zvědavá. Dávám si ji ráno na kaši, a díky sladké chuti mi tak do huti snídani. Je moc dobrá a cítím, že na také pozitivní vliv na mikroflóru. Stojí za to. Žádné nadynave účinky apod. (jako někdy u cekankoveho sirupu) nejsou. 👏