Amix Arginine

Amix Arginine - diskuze k produktu

L-Arginin

Amix Arginin - podpora růstu a regenerace svalové hmoty

Amix™Arginin obsahuje L-Arginin, který hraje důležitou roli v mnoha biologických procesech. Aminokyselina L-Arginin je jednou z nejdůležitějších složek bílkovin, které podporují tvorbu a udržování svalů. Podílí se na tvorbě svalové hmoty, stimuluje vyšší produkci růstového hormonu STH a jako prekurzor oxidu dusnatého NO ovlivňuje vazodilataci cévního řečiště v periferních oblastech těla. Jejich rozšířením dochází k lepšímu transportu živin a kyslíku do svalů a tím i k jejich rychlejší regeneraci. Pravidelným příjmem L-argininu pomáháte budování čisté svalové hmoty bez tuku, síly a vytrvalosti. Arginin dále pozitivně působí na sexuální zdraví a zlepšení funkce sexuálních orgánů vlivem jejich prokrvení.

Celkem dotazů
8
8 odpověď
Dobrý den, kdy bude prosím skladem 360 tablet ?
Dobrý den, dnes naskladníme. Hezký den.
Dobrý den,,chci se zeptat ,, můžu užívat arginin i když používám Tribulus ,,nevadí to ničemu? Díky za odpověď
Dobrý den, určitě můžete, tyto produkty se nijak nevylučují. Hezký den.
dobry den rad bych se zeptal do posilovni chodim obden jak davkovat v i mimo trening
Arginin doporučuji dávkovat pouze v den tréninku půl hodiny před ním.
Dobry den, je mozne arginin kombinovat s komplexnimi aminokyselinami, kdyz obsahuji bilkoviny? Nektere clanky rikaji, ze to neni vhodne uzivat s bilkovinami! Tak nevim jak na davkovani, abych byl tim poradne a hlavne efektivne nasypan ;-)
Typická dávka před výkonem se doporčuuje v rozmezí 3-6g. AAKG je efektivnější forma Argininu. Tak jako tak se odporučuji podívat na Citrulin v prášku, který je prekurzorem argininu s podstatně vyšší efektivitou než samotný arginin v jakékoliv formě. Dávka před výkonem se doporučuje 4 - 8g.
Dobrý den, dá se tenhle přípravek kombinovat s AMINOSTAR L-GLUTAMIN 240 TABLET? Děkuji za odpověď
Dobrý den, ano dá.
davam 10 ucinky parfekt Arginin je moc dulezitej pro telo tyhle vyrobky by mohli bejt vic na trhu aj vyrobky arginine s USA dovazene do CR jako Extreme Power s argininem a dalsi a DAVAM TOMUHLE 10+ :)
dobry den,mohl bych treba 4 tablety pred a 4 tablety po treninku a pak pres vikend 2 rano s jidlem a 2 vecer pred spanim predem diky za odezvu
Ano, mohl.
slo by to pouzivat pred posilovanim 4 tablety vzdy aby se to nemuselo delit na rano a vecer predem diky za odezvu
Ano, takto dávkovat můžete.
diky tak budu pouzivat 4 tablety pred posilovani vzdy :)