BioTech USA Tribulus Maximus

BioTech USA Tribulus Maximus - diskuze k produktu

Tribulus Terrestris

BioTech Tribulus Maximus - extrakt Tribulus terrestris pro zvýšení hladiny testosteronu

Jedinečný obsah rostlinného výtažku Tribulus terrestris - 1500 mg v každé tabletě Tribulus Maximus! Účinný stimulant přirozené hladiny hormonu testosteronu. Mezi sportovci známý a často používaný legální přípravek pro přirozenou stimulaci anabolických procesů v organismu: Tribulus terrestris (kotvičník zemní) nabízí firma Biotech v unikátní koncentraci 1500 mg tribulu v každé tabletě - Tribulus Maximus.

Tribulus terrestris je mezi starými kmeny známá jako léčivá rostlina a používaná jako afrodiziakum. Studie dokázaly, že užíváním Tribulus terrestris je možné zvýšit hladinu testosteronu o víc než 30 %. Tribulus terrestris zvyšuje hladinu testosteronu tím, že zvyšuje hladinu luteinizačního hormonu (LH). Účinkem LH podmozková žláza zvyšuje tvorbu testosteronu v organismu.

Tribulus Maximus je povolenou přírodní alternativou syntetických anabolických hormonálních přípravků. Zvýšená hladina testosteronu podporuje bílkovinnou syntézu a pozitivní dusíkovou rovnováhu, což je pro sportovce důležité a je základem pro růst svalových buněk.

Tribulus Maximus podporuje regeneraci, což je důležité pro intenzivnější a efektivnější trénink a zvětšení svalové hmoty.

BioTech Tribulus Maximus je bezpečným a legálním způsobem zvyšování hladiny testosteronu. Kdo by nechtěl mohutné svaly a zvýšenou sexuální aktivitu? Vyzkoušejte i Vy fantastický účinek tribulu.

BioTech Tribulus Maximus v bodech:

  • přirozené legální zvýšení hladiny testosteronu
  • doplnění výživy k podpoře spermatogeneze (tvorby spermií)
  • zlepšení libida (u obou pohlaví)
  • pro podporu nárůstu svalové hmoty
  • pozitivní vliv na obranyschopnost organismu
  • 100 % nesteroidní přípravek Tribulus Maximus na zvýšení hladiny testosteronu
Celkem dotazů Celkem dotazů
8
10 odpověď
Tomáš Medek
před 3 lety

Kdy bude výrobek znovu dostupný ? Děkuji

Jan Kern
Jan Kern
před 3 lety

Dobry den, koncem nasledujiciho tydne

Karel
před 4 lety

jak dlouho lze užívat tento tribulus terrestris?

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Obecně se doporučuje 1 - 2 měsíce a pak 4 týdny pauza.

Filip
před 4 lety

Dobrý den kolik tento tribulus má procent steroidních saponinů? předem diky za odpověd

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Zdravím, tento údaj výrobce neuvádí.

Deggi
před 4 lety

Koupil jsem si tento anabolizer a jelikož mi je 18 tak jsem nepoznal vůbec žádné změny..Dávkování jsem potom zvedl na 3 tablety na den a i tak jsem vůbec nic nepocítil..Asi je to výrobek dělaný pro starší osoby.. :) Takže za mě nekupovat pokud Vám není aspoň 25 :)

Filip Křivka
před 4 lety

Dobrý den, je mi 16 a chtěl jsem se zeptat jestli se tribulus má brát až od nějakého určitého věku? Děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 4 lety

Doporučil bych počkat alespoň 4 roky. Ve vašem věku nebudete velmi pravděpodobně cítit prakticky žádný pozitivní účinek.

Martin
před 5 lety

Dobrý den, chci se zeptat, zda je tento produkt vhodné užívat při redukčním tréninku. Dříve jsem zkoušel výrobek jiné značky s menší množstvím tribulusu při redukčním tréninku a mělo to poměrně dobré výsledky. Tady si ale nejsem jistý, zda je dávka na takový trénink vhodná. Předem děkuji za odpověď.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Pakliže máte dobré zkušenosti s užíváním Tribulusu v redukčních dietách, nevidím důvod proč jej nenasadit znovu, Tribulus je mylně chápán jako doplněk do objemové fáze tréninku.

Alves
před 5 lety

Dobry den, mohu brat 2 pred treningem a 2 po treningu a o vikendu 2 rano a 2 vecer pokud to nevadi predem diky za odpovet.

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Vzhledem k tomu jak velká 1 tableta je, asi bych se držel doporučeného dávkování 1 tablety denně, zvýšit dávkování na vlastní zodpovědnost můžete vždycky. Denní doba není relevantní.

Alves
před 5 lety

predem diky za odpoved a 2 tablety maj lepsi ucinek nez 1 to jde vic citit pri treningu a po a rozhodne priste zas zakoupim tenhle preparat ma to u mne 10 bodu :) a pak bych presel treba na (Brutal Anadrol 90 tablet) proste kvalitka BIOTECH :)

Michal
před 5 lety

Dobrý den, chci se Vás zeptat zda tento produkt je srovnatelný s produktem VEMOHERB TRIBULUS TERRESTRIS 90 KAPSLÍ? Liší se v dávkování. U tohoto produktu (BIOTECH TRIBULUS MAXIMUS 90 TABLET) se bere pouze jedna tableta za den, což je výhodné finančně. V tréninkový den se bere taktéž jedna tableta? Děkuji Vám za odpověď

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

BioTech obsah protodioscinu neudává, mohu se na něj výrobce optat jestli chcete, nicméně lze velmi pravděpodobně říci, že Vemoherb Tribulus (modrý) bude mít vyšší obsah protodioscinu. DOporučil bych vyzkoušet. Například Tribestan některým lidem funguje bezkonkurenčně nejlépe, i když je papírově slabší jak Vemoherb. Můžete začít stímto a uvidíte, ale dávkování bych určitě zvýšil, tribulus byste měl poznat i pocitově (zvýšení libida, sexuální aktivity, sexuální požitek, zlepšení regenerace apod..).

Michal
před 5 lety

Děkuji za odpověď. Jde mi hlavně o to, nabrat svaly. Slyšel jsem, že tyto anabolizéry maji vynikající vlastnosti při tvorbě svalstva a dopomáhají svalům být co možná největší. Jedna kapsle má 1500mg takže by nevadilo brát třeba 2 za den? Ještě Vás poprosím o zjištění toho obsahu protodioscinu. Děkuji Vám

Michal Hubík
Michal Hubík
Zákaznická podpora
před 5 lety

Nevadilo, výrobci jsem napsal.