4,3
42 hodnocení

Sladidlo sukralóza může být zdraví škodlivé. Tvrdí to tým amerických vědců, podle nichž stačí i jediná dávka na to, aby se jeho účinky projevily. Informaci neberou na lehkou váhu ani úřady. Podle Evropského úřadu pro bezpečnost potravin, který má schvalování sladidel na starosti, by se o případném zákazu látky mělo rozhodnout do příštího roku. To sladidlo sukralóza mi dělá zle.

Všechny jsou k sežrání. Sladké spíš málo, skvěle zasytí i v pět ráno před prvním workoutem, kdy máte po pár hodinách spánku hlad jako vlk, avšak nechcete, aby vám z něčeho bylo těžko.

Mňam co dodat kupte si too

Tento produkt mě příjemně překvapil...připravila jsem si ho trošku jinak než píše návod, tj. vyšlehala jsem ho ručním šlehačem s polotučným mlékem...následně jsem dala odležet do ledničky a za dvě hoďky z toho byla úžasná pěna. Určitě znovu objednám :)

Oproti Nutrendovým proteinovým pudinkům je tento od Extrifidtu opravdu hustý pudinkový. V borůvkovém jsou borůvky. Přidala jsem i pár čerstvých kanadských borůvek a je dobrý. Trochu míň sladký, ale tím, že cukr nechci úplně konzumovat, tak za mě fajn. Hlavně vysoký podíl bílkovin. :)

Moc dobrý bez chemické pachuti

Na dodání živin a pestrost v jídelníčku asi dobrý, jinak chutě jsou umělé, vůbec mi to nechutnalo.

Celkem prášková konzistence, Nutrend Protein Pudding je mnohem lepší a lépe se rozmíchá.

tak tento už nikdy více..

Příchuť borůvka- pudink je nádherně fialový s kousky borůvek. Chuť je docela sladká, ale to nevadí, je to super rychlá dobrota, která se nemusí vařit. Oproti pudinků od nutrendu, nejsou ani tolik umělé. Kokos poměrně hodně sladký, kokos je výrazný. Na rychlou svačinu ideální.