4,3
156 hodnocení

Babiččiny povidla, mňam

Zatím jsem se nesetkala s jinou švestkovou tyčinkou, co by měla tak skvěle výraznou chuť kvalitních povidel. Mňam!

3

tyčinka

nejlepší tyčinky vůbec ❗☺️ zkoušela jsme po1 a ne naposledy. prosím vás proč je děláte tak strašně dobré. vzala jsme dvě na zkoušku a když jsme si ji dala na svačinu, tak jsem málem odpadla ty kousky mandlí a hořký čoko?!? jako. pardon ale tohle je luxus záležitost 🤷🏽‍♀️❕🤭🎀❣️

2

Moc dobré

Nejsem moc fanoušek tyčinek, ale tyto jsou dobré. Složení je také super.

1

Nejlepsi

Nejlepší tyčinka jakou jsem kdy mela

Nedoporučuji

Tato tyčinka je za mě katastrofa. Po skořici a jablku ani stopy, vůbec, ale vůbec mi nechutnala. :-(

Jedny z oblíbených!

Mňam

Měla jsem možnost ochutnat všechny tyčinky. Nedokážu říct, která mi chutnala více, ale pokud bych si musela pod otázkou života a smrti vybrat, tak by to byla příchuť jablko a skořice. Protože kdekoliv je skořice, to musí Lucie mít !

dobrá tyčinka

kombinace čokolády a mandlí je super, ale tyčinka je trochu víc sladká

Vánoce v ústech

Tato kombinace je moje nejoblíbenější, jelikož si vždy vybavím Vánoce. Tyčinka opravdu chutná po jablkách a skořici, ale je na mě trošku sladší. Také mi vadí lepivá textura, která se mi dostávala do zubů, ale není to nic strašného. Tato příchuť u mě prozatím vyhrává.

skvělé složení

velký plus za složení, ale já už se těchto datlových tyčinek asi moc přejedla. nejlepší určitě čoko-mandle, protože jsem fakt čokoholic, plums je dost přeslazená jak tam jsou ještě kusy švestek, jablečná a kokos mi tolik nechutnala.. ale tohle je jen můj názor, mé kamarádce chutnaly.