4,4
74 hodnocení

Nejlepší vločky. Použitelné na všechno

Jde to – Hodně zvláštní věcička... Konzistence mouky, hodně práší, příchuť v pohodě, ale zanechává v puse kousky, prostě jako mouka s vodou. V kombinaci s mlékem a proteinem to nebylo špatné.. Jako náhrada pro ty kteří mají problém s normálními ovesnými vločkami dobré.

Iné nezjem. – Osobne mám veľký problém hocijaký druh vločiek do seba dostať a teda vždy siaham po mletých vločkách, ktoré si pridávam k proteinu/mlieku na ráno. Inak ich jednoducho nezjem a toto je pre mňa jediná forma ako to spraviť. S mliekom a medom, orieškami, hrozienkami etc. na ráno ideálne.

TOP snídaně – Perfektní k snídani spolu s banánem a vejci, pak jen hodit na pánev

Skvělé – Takhle se mi v životě nepodaří najemno namlít vločky,proto kupuji tyto namleté na mouku.Skvělé na palačinky!

Naprostá kravina – Je to extrémně sladká, generická chuť a zahustí vše, do čeho ji umístíte. Vezměte v úvahu, že je to jen prášek s příchutí a nic jiného. Šel se skutečným ovsem...

Rychlá snídaně – Nejsem moc velkej fanoušek klasických ovesných kaší, především kvůli jejich konzistenci, takže tato varianta je pro mě perfektní. Rychlá a dobrá snídaně když nestíhám. Příchuť banán je dobrá, taková ta klasika :)

Super – Nejlevnější sachariďák, míchám s gainerem, nebo proteinem podle potřeby.

Myprotein Instant Oats – vločky jsem sice objednala bez příchutě ale tročku jahod nebo borůvek a chutná mi to jsou výborné

Průměrná chuť – Chuťově jsou vločky spíše průměrné. Měl jsem čokoládu a bez příchuti, ale samotné vločky chutnají průměrně.