4,6
63 hodnocení

Příjemně mě překvapil ☺️ na kaši je super, určitě ho vyzkouším jak při pečení tak při nějaké nepečené sladkosti. Kakao mi 100% nenahradí, ale jako pro člověka co miluje kakao a dočasně ho nesmí je to super alternativa. Určitě ho budu kupovat dál 😊

Skvělá zdravá alternativa granka! Moc chutné

Výborný, výborný, výborný. Měla jsem karob poprvé a můžu říct, že už nikdy nebude chybět v mojí kuchyni. Jsem nadšená. :-)

Myslela jsem si že nebude nějaký převratný rozdíl mezi třeba holandským kakaem a Natu Karobem, ale ze zvědavosti jsem ho koupila a pane bože ? Nechci už nic jinýho :D Je tak 1000x lepší a chutnější :D

Nejlepší 🤩♥️ – Nejlepší co muže být, je to tak výborné v kaši, pečení.. v čemkoli🤩

myslela jsem si že se holandského kakaa nikdy nevzdám, ale toto? to je úplně jiná liga!

Karob – Nečekala jsem, že bude takto dobrý a připomínat granko, které mám opravdu moc ráda. Skvělé do jogurtů i napečení.

Karob - náhražka kakaa/kávy – Můj přítel nesmí jíst boby ale miluje večerní kakao, toto je skvělá arternativa pro něj, která mu vyhovuje. Mě velice chutná, i více než kakao. Příprava je jednoduchá a dá se z toho dělat i spoustu jiných věcí, což je skvělé. Vřele doporučuji.

Kvalita a skvělá chuť – Není karob jako karob - a tohle je ten nejlepší 🙂

První ochutnání nic moc, ale pak.. – Na první ochutnání mi to moc nechutnalo, ale dala jsem mu 2 šanci a teď jsem si ho úplně zamilovala! Takže moc doporučuji.